Ozon Sütü Nedir? Ozon Sütü Ne İşe Yarar?

Ozon Sütü Nedir? Ozon Sütü Ne İşe Yarar?

Ozon tedavisine alternatif olarak kullanılan ozon sütü, son dönemde insanların merak ettiği konular arasında bulunuyor. Bilindiği üzere ozon tedavisi kırışıklıkların yanı sıra ciltte meydana gelebilecek her türlü problemlerin giderilmesinde kullanılıyor. Ozon tedavisi çok etkili bir yöntem ancak maalesef çok pahalıdır. Dolayısıyla doğrudan ozon tedavisi almayı maliyet açısından yüksek bulan kişiler çok para harcamadan ozon sütü ile ciltlerini pürüzsüz bir hale getirebiliyor.

Ozon Sütü Nedir?

Ozon sütü, ozon gazının nano teknoloji ile işlem görerek selülit, akne, sivilce gibi cilt sorunlarının giderilmesi amacıyla kullanılan bir üründür. Bu ürünün geliştirilmesindeki en önemli neden ozonun dünyada dezenfektan olarak kullanılıyor olmasıdır. Cildin temizliğinde kullanılan bu ürün sayesinde ciltte istenilen temizleme işlemi de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Ürün yalnızca gözeneklerin açılmasını değil aynı zamanda ciltteki her türlü bakterilerinde temizlenmesini sağlar. Nondo Ozon Terapi Cilt Bakım Ozon Sütü 100 ml, cilt bakımında önemli olan oksijeni 3 katına kadar çıkararak, cildinizin yenilenmesine yardımcı olur.

Ozon Sütü Gerçekten Faydalı mı?

Ozon sütünün yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliğinin dışında çok sayıda faydası vardır. Birçok ülkede kullanılan bu ürünün faydaları şu şekilde kanıtlanmıştır.

 • Kırışıklıkların tedavi edilmesini sağlayarak cildin 5 yaş daha küçük görünmesine yardımcı olur.
 • Deri altına müdahale ettiğinden, sivilcelerin hızlı bir şekilde yok olmasına yardımcı olur.
 • Aknelerin yok edilmesini sağlar.
 • Ciltte meydana gelebilecek her türlü sağlık sorununun ortadan kaldırılmasını sağlar.
 • Ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak cildin kendini yenilemesine yardımcı olur.
 • Ciltte daha parlak ve canlı bir görüntü oluşturacaktır.
 • Cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olarak, cildin daha taze görünmesini sağlar.
 • Egzema tedavisinde etkilidir.
 • Bayanların en çok korktuğu selülit ve çatlakların tedavisinde kullanılır.
 • Yara, kesik gibi vücutta onarılması gereken kesiklerin giderilmesine yardımcı olur.
 • Yaşlanmanın etkisini düşürür.

Ozon Sütü Kullanımı

Akne Sivilce Bakım Ürünleri arasında yer alan ozon sütünü doğru kullandığınız sürece çok iyi sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Sütü kuru olan cildinize uyguladıktan sonra 6 saat boyunca bekleyin ve sonrasında tekrar edin. Bu işlemi 10 gün boyunca yapmaya devam ettiğinizde sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt bakım ürünleri için https://www.dermoailem.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: ozon sütü nedir, ozon sütü ne işe yarar, ozon sütünün cilde faydaları nelerdir, ozon sütü sivilcelere iyi gelir mi, akne sivilce ürünleri
Eylül 07, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR