KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Kaliteyi müşteri belirler...

Dermoailem hızlı ve güvenilir hizmetleri ile ürünleri satışa sunmak, çevreyi korumak, deneyimli iş gücü, teknolojik alt yapı gibi kaynakları verimli ve etkin bir biçimde kullanarak sistemlerini sürekli iyileştirerek sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı sürdürecektir.

Sorunlar bize iyileştirme yapmak için fırsatlar sunar ve böylelikle yüksek kaliteye ulaşma imkanı sağlar. Bir hata olduğunda asıl nedeni tespit etmek, düzeltilmesi ve bir daha olmasının engellenmesi için önemlidir. Bu yüzden hem övgüye, hem de eleştiriye eşit mesafede ilgi gösteriyor ve müşterilerimizin sesini önemsiyoruz.

Çalışanlarımızın yaptıkları işten zevk almaları, kişisel gurur duymalarının müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunun farkındayız. Her adımda müşteri memnuniyeti odaklı emek sarf eden çalışanlarımızın kaliteyi önemseyen vazgeçilmez tutumları; firmamızın kalite politikalarının belirlenmesinde çalışanlarımızın sesine verdiğimiz önem sayesinde farkındalık yaratmamızı sağlamaktadır.

Dermoailem faaliyetlerini, Kalite Yönetim Sistemleri, Çevre , İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile bütünleşik bir şekilde yöneterek sektöründe kalite açısından öncülüğü ile örnek bir firma olmak için tüm gücü ile çalışacaktır.

www.dermoailem.com.tr

Biz bir aileyiz…

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR