PARA PUAN KAMPANYALARI VE KULLANIM ŞARTLARI HAKKINDA

- Dermoailem.com' a üye olan tüm katılımcıların üyelik profillerine 100 Para Puan tanımlanmaktadır.

- Dermoailem.com'dan 150,00-₺ ve üzeri ilk alışverişini yapan tüm üyelerin profillerine 100 Para Puan tanımlanmaktadır.

*** 150,00-₺ ve üzeri ilk alışverişini Dermoailem.com'a üye olmadan üyeliksiz alışveriş ile yapan, ve/veya karşılaştırma siteleri ile farklı pazaryerleri aracılığıyla Dermoailem.com'dan üyeliksiz şekilde alışveriş yapan müşterilerimizin alışverişlerinden sonra yapacakları / oluşturacakları üyeliklere, üyelik öncesi alışverişe istinaden Para Puan yüklenmesi taleplerinde yardımcı olunamamaktadır.

*** 150,00-₺ ve üzeri ilk alışverişini yapan ve 100 Para Puan hakkı kazanıp üyelik profiline Para Puan tanımlaması yapılan müşterinin, ilgili siparişinden ürün eksiltmesi, iptal-iade işlemi gerçekleştirmesi, cayma hakkı kullanması vb. bir durum neticesinde sipariş tutarının 150,00-₺ altına düşmesi durumunda müşterimizin kazanım sağladığı ve profiline tanımlanan Para Puan koşullar yerine getirilmediği için silinir ve / veya sıfırlanır.

- Dermoailem.com'dan alışverişleri esnasında üye müşterilerimizin sepetlerine ekledikleri ve satın almasını / ödemesini gerçekleştirdikleri her bir adet ürün için üyelerin profillerine 5 Para Puan tanımlanmaktadır.

*** Dermoailem.com'dan alışverişi neticesinde satın alınan her bir ürün için müşterinin profiline tanımlanan Para Puanlar müşterinin ilgili siparişinden ürün eksiltmesi, iptal-iade işlemi gerçekleştirmei, cayma hakkı kullanması vb. bir durum nedeniyle ürün iadesi tarafımıza gerçekleştirilmiş ve tarafımızdan kabul edilmiş, ve Dermoailem.com tarafından ücret iadesi yapılmış adet ürün başına tanımlanan 5 Para Puanlar müşterinin profilinden eksiltilir, silinir ve / veya sıfırlanır. 

- Dermoailem.com a üye olan kişilerin web sitemiz ana sayfa kısmında bulunan ilgili alandan link oluşturmaları ve bu linki sitemizdeki mail ile gönder alanı ile paylaşmaları akabinde davet edilen kişinin ilgili link üzerinden Dermoailem.com'a üye olması sonrasında, yeni üyemizin ödemesi/satın alması gerçekleştirilen ilk alışverişi neticesinde hem davet eden üyemizin hem de davet edilen üyemizin profillerine 50 Para Puan tanımlanmaktadır.

*** Dermoailem.com'a arkadaşını davet et modülü ile davet edilen ve ilk alışverişini gerçekleştiren kişinin ve davet eden kişinin profillerine tanımlanan 50 Para Puan, davet edilen kişinin ilk siparişini herhangi bir sebep ile iptal etmesi, iade etmesi ve/veya cayma hakkını kullanması neticesinde hem davet eden, hemde davet edilen müşterilerimizin profillerine ayrı ayrı tanımlanan 50 Para Puan'lar silinir.

- Dermoailem.com'da uygulanan Para Puan kampanyalarında 1 Para Puan 0,10-₺ , 5 Para Puan 0,50-₺ , 50 Para Puan 5,00-₺ , 100 Para Puan 10,00-₺ dir.

- Dermoailem.com'a üye müşterilerimizin Para Puanların da zaman sınırlaması uygulanmaz, üye müşterilerimizin Para Puanları belirli bir süre sonunda silinmez ve/veya sıfırlanmaz.

- Dermoailem.com'a üye müşterilerimiz ; profillerine  tanımlanan  Para  Puanları , Hedi  Çeki  Koduna  çevirerek  ve  bir  sonraki  alışverişlerinde  ilgili  alana  Hediye  Çeki Kodunu ekleyerek indirim imkanlarından faydalanabilirler.

- Dermoailem.com'da müşterilerimizin üyelik profilllerinde biriken Para Puanların hediye çeki koduna dönüştürülebilmesi için minimum 200 Para Puan birikmiş olması gerekmektedir. 200 Para Puandan az miktardaki Para Puanlar hediye çeki koduna dönüştürülemez.

- Dermoailem.com'da müşterilerimizin üyelik profillerinde biriken Para Puanların hediye çeki koduna dönüştürülmesi işleminde bir seferde azami miktarda hediye çeki koduna dönüştürülecek Para Puan miktarı 500 adet Para Puan ile sınırlıdır. Kalan Para Puanlar daha sonradan kullanılmak üzere müşteri profil bilgilerinde muhafaza edilmektedir.

*** Dermoailem.com'da oluşturulan hediye çeklerinin kullanım süresi 30 gün olup, zamanında kullanılmayan hediye çekleri tekrar aktif edilememektedir. Bu sebepledir ki üye tüm müşterilerimizin alışverişlerini tamamlamadan önce Para Puanlarını hediye çekine dönüştürmelerini tavsiye ederiz. Önceden oluşturulan ve nasılsa 30 gün içinde kullanırım denilen ve kullanım süresi geçen Hediye Çeki Kodları müşterilerimizce kullanılmamış olsa dahi hediye çeklerinin süresinin uzatılması konusunda yardımcı olunamamaktadır.

- Dermoailem.com perakende satış yapan bir ticari kuruluş ve e-ticaret firması / platformu dur. Dermoailem.com üyesi müşteri ve / veya müşterilerimizin satışa sunulan herhangi bir üründen bir siparişte ( aynı fatura içinde ) aynı üründen 10 adet ve üzeri satın alması durumunda bu işlem toptan alışveriş olarak değerlendirilecek. 10 adet ve üzeri alınan üründen kazanılan müşterinin de profiline kaydedilen Para Puanlar silinecektir. İş bu madde de her ne kadar bir siparişte ve aynı fatura içinde dense de; aynı müşterinin 72 saat içerisin de ki alışverişleri incelendiğinde aynı ürün miktarının farklı faturalarda olsa dahi toplamının 10 adet ve üzeri olması durumunda Para Puan silinme işlemi gerçekleştirilir.

- Dermoailem.com'da ürün, marka, kategori, ödeme şekli/tutarı vb. şekil ve içeriklerle oluşturulan Para Puan Kampanyaları için de yukarıda farklı maddelerde bahsi geçen iptal, iade, cayma hakkı vb. durumlardaki Para Puan silme işlemi uygulanacaktır. 

- Dermoailem.com mevcut Para Puan Kampanyalarını devam ettirmek, sonlandırmak, süreli ya da süresiz yeni Para Puan Kampanyaları oluşturmak ve kampanya şartlarını belirlemek hakkını saklı tutar. Dermoailiem.com'un sonlandırılan Para Puan Kampanyalarını ilan etme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

www.dermoailem.com

Biz bir aileyiz…