İyzico Cüzdan Kampanyaları Nedir?

İyzico ödeme yöntemi farklı ödeme hizmetleri ile siz değerli müşterilerine avantajlar sağlamaktadır.

Kullanmak istediğin kredi kartlarını iyzico hesabına kayıt edebilir, kayıtlı kartlarınla kredi kartın yanında olmasa bile anında ödeme yapabilirsin. Böylelikle hem zamandan tasarruf eder, hemde kendini daha güvenli hissedersin. 

Kredi kartın yok ya da limit sorunu yaşıyorsan mevcut banka hesaplarından ya da banka hesabın yok ise anlaşmalı banka atm lerinden iyzico hesabına yükleme yapabilir ve tüm ödeme işlemlerini anlık olarak iyzico cüzdan hesabından gerçekleştirebilirsin.

İyzico anlaşmalı çalıştığı firmamız gibi işletmeler için dönem dönem cüzdandan ödeme gerçekleştiren müşterilerine kampanyalar düzenlemekte indirim avantajları sağlamaktadır. 

Firmamızda ödeme yöntemlerine bağlı kampanyalar sürekli devam etmekte, saatlik ve günlüj iyzico cüzdan ile öde kampanyalarını kaçırmamak için şimdi sende iyzico da cüzan hesabını oluştur. 

İyzico Kart ile Ödeme?

Dilediğin yerde kullanabileceğin iyzico Kart'a ne kadar bakiye yüklersen o kadar harcarsın.

Alışverişlerinle ilgili aklına takılan herhangi bir konuda 7/24 yalnızca bir telefon uzağında.

Banka veya kredi kartınla, havale/EFT aracılığıyla, mobil operatör üzerinden veya banka ve PTT ATM’lerinden kartına para yükle, istediğin yerde özgürce harca!

iyzico Kart için bir banka hesabına ihtiyacın yok! Hayatını kolaylaştırmaya odaklanan yeni nesil finansal hizmetler dünyasına hoş geldin!

iyzico Kart ile dilediğin yerde temassız ödeme yapmanın keyfini sen de yaşa!iyzico mobil uygulaması üzerinden tüm işlemlerini tek bir ekranda görebilir ve kartını yönetebilirsin.

iyzico Kart’ın yanında olmasa bile TR Karekod destekleyen tüm POS’larda ödeme işlemlerini ve ATM’lerden para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR