• 16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • 100TL ve Üstü Siparişlerde

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orjinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
MULTİVİTAMİNSupradynSupradyn Energy Focus 30 Tablet
MULTİVİTAMİNSupradynSupradyn Energy Focus 30 Tablet

Supradyn Energy Focus 30 Tablet (SPR10003)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺78,00(KDV Dahil)
Barkod : 8699546090419

Supradyn Energy Focus 30 Tablet; vücudun enerji metabolizmasına katkıda bulunan ve enerji düşüklüğünü azaltacak içeriğe sahip olan bu ürün özellikle yoğun olduğunuz günlerde daha uzun süre dinç kalmanıza yardımcı bir multivitamindir.

Supradyn Energy Focus 30 Tablet

 

* Bir çeşit multivitamin olan Supradyn Energy Focus içerisinde 12 vitamin, 9 mineral ve 2 ilave bileşen bulunduruyor. 

* Temel olarak vücudun enerji metabolizmasına katkıda bulunacak ve enerji düşüklüğünü azaltacak içeriğe sahip olan bu ürün özellikle yoğun olduğunuz günlerde daha uzun süre dinç kalmanıza yardımcı olabilir.

* İçeriğindeki A vitamini vücudu enfeksiyonlardan koruyan ve bağışıklığı güçlendiren beyaz kan hücrelerini destekleyebilir.

* B12 vitamini ile ruh halini yükseltebilir, depresyon belirtilerini iyileştirebilir, enerji artışı saplayabilir ve kırmızı kan hücrelerini destekleyebilir.

* Birçok çalışma B7 vitamini yani biotinin saç büyümesine destek olabildiğini göstermektedir. Ancak bunun için biotinin düzenli kullanılması gerekir.

* C vitamini çok önemli bir antioksidandır. Vücutta bulunan hücrelerin toksin etkilerden korunmasına katkıda bulunur. Bu da tansiyonun dengelenmesine, bağışıklık sisteminin korunmasına, hafızanın korunmasına ve demir eksikliğinin engellenmesine yardımcı olabilir.

* D vitamini, depresyon, kemik ve kas sağlığı, son olarak da kilo kontrolünde size yardımcı olabilir.

* Supradyn Energy Focus içerisinde bulunan mineraller vücuttaki beyin hücrelerinin, kemiklerin ve kasların korunmasına yardımcı olabilir.

* İçerisinde bulunan Ginseng vücuttaki iltihabı azaltabilir ve beyin fonksiyonlarını destekleyebilir.

* Polifenoller bitkilerden elde edilen doğal bileşenlerdir. Hücrelerdeki oksidatif etkinin azaltılmasında görev alan antioksidanlar gibi çalışırlar