• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
ProbiyotiklerOgansiaOgansia Probiyotik ve Prebiyotik İçeren Takviye Edici Gıda 20 X 3 G Net:60 g
ProbiyotiklerOgansiaOgansia Probiyotik ve Prebiyotik İçeren Takviye Edici Gıda 20 X 3 G Net:60 g

Ogansia Probiyotik ve Prebiyotik İçeren Takviye Edici Gıda 20 X 3 G Net:60 g (OGANS10020)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺490,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺367,50(KDV Dahil)
Barkod : 8681254381415

Ogansia Probiyotik ve Prebiyotik İçeren Takviye Edici Gıda 20 X 3 G Net:60 g

Probiyotikler sindirim sistemindeki dost bakterileri dengelemeye yardımcı olan mikroorganizmalardır. Prebiyotikler ise sindirim kanalındaki yararlı bakterileri besleyen ve onların büyümesini teşvik eden gıda kaynaklarıdır. Gıda takviyesi veya besinler yoluyla alınabilen probiyotikler vücudumuzdaki etkilerinin görülebilmesi için her gün düzenli olarak tüketilmesi gerekir.

Ogansia Probiyotik ve Prebiyotik İçeren Takviye Edici Gıda 20 X 3 G Net:60 g

Ürün Açıklaması
Bağırsak sisteminin ideal yapıda olması sağlıklı yaşam için gerekli olan önemli faktörlerden biridir. Beslenme şekli, tüketilen gıdalar, antibiyotik kullanımı gibi çeşitli faktörlerle değişebilen bağırsak mikrobiyotası, yararlı mikroorganizmaları içeren çeşitli probiyotiklerle düzenlenebilmektedir. Son yıllardaki çalışmalarla bağırsak mikrobiyotasındaki dengesizliğin probiyotikler kullanılarak düzenlenebileceği düşünülmektedir. Probiyotikler sindirim sistemindeki dost bakterileri dengelemeye yardımcı olan mikroorganizmalardır. Prebiyotikler ise sindirim kanalındaki yararlı bakterileri besleyen ve onların büyümesini teşvik eden gıda kaynaklarıdır. Gıda takviyesi veya besinler yoluyla alınabilen probiyotikler vücudumuzdaki etkilerinin görülebilmesi için her gün düzenli olarak tüketilmesi gerekir. Yoğurt, kefir, boza, tarhana, fermente besinler, sirke, fermente peynirler kolaylıkla tüketilebilecek probiyotik besinler arasında yer alır. Ancak, bağırsak sistemi için farklı bakteri çeşidi içeren yeterli miktarda probiyotik alınması gerekir. Besinler yoluyla alınamayan probiyotikler yeterli miktar bakteri içeren gıda takviyeleriyle karşılanabilir.

Ogansia Probiotics Probiyotik ve Prebiyotik İçeren Takviye Edici Gıda 9 farklı türde 10 milyar probiyotik bakteri, prebiyotik olarak inülin ve C vitamini içermektedir. Güçlü formülü ile bağırsak sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. 

Kullanımı: 4 yaş üzeri çocuklar ile yetişkinler için günde 1 kez 1 saşe olarak gıda, su, süt ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir. 

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 4 yaş altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

20 X 3 G

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR