• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Omega 3 & Balık YağlarıOrzaxOcean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı ve Ocean Multivitamin Mineral Portakallı Şurup 150ml (Kinetik Kum ve 3D Hayvanlar Hediye)
Omega 3 & Balık YağlarıOrzaxOcean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı ve Ocean Multivitamin Mineral Portakallı Şurup 150ml (Kinetik Kum ve 3D Hayvanlar Hediye)

Ocean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı ve Ocean Multivitamin Mineral Portakallı Şurup 150ml (Kinetik Kum ve 3D Hayvanlar Hediye) (ORZA10110)

0,00
Para Puan : 5
Barkod : 8697595871270

Ocean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı ve Ocean Multivitamin Mineral Portakallı Şurup 150ml (Kinetik Kum ve 3D Hayvanlar Hediye)

Ocean Balık Yağı Şurup ile Ocean Multi, çocuklar için geliştirilmiş gıda takviyesidir.

Ocean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı ve Ocean Multivitamin Mineral Portakallı Şurup 150ml (Kinetik Kum ve 3D Hayvanlar Hediye)

Ocean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı

Ocean Balık Yağı Şurup, çocuklar için geliştirilmiş gıda takviyesidir. Ocean Balık Yağı Şurup içeriğindeki omega 3; ağır metallerden uzak, temiz ve soğuk sularda yaşayan, küçük cins balıkların gövde yağlarından elde edilmiştir. Balıklar sürdürülebilir avlanma yöntemlerine uygun olarak toplanır. Balıklardan elde edilen yağlar, tamamen mekanik yöntemler kullanılarak, moleküler distilasyon ve yüksek deodorizasyon teknikleri ile saflaştırılır. Üretim esnasında kimyasal çözücüler kullanılmaz, sadece mekanik yöntemler tercih edilir.

Ocean Balık Yağı Şurup’un kalitesi ve içerik garantisi, International Fish Oil Standards (IFOS) tarafından analiz edilir. Ocean Balık Yağı Şurup her üretim serisinde; saflık, tazelik, içerik garantisi ve kalite parametrelerince yeterli bulunur, bu sayede IFOS 5 yıldız kalite onayına sahiptir. Ocean Balık Yağı Şurup Singapur Taste Awards ve America Taste Awards’te altın madalyaya layık görülmüştür.

Ocean Multivitamin Mineral Portakallı Şurup 150ml

Ocean Multi çocuklar için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir. Ocean Multi, 11 vitamin, 5 mineral ve omega 3 içerir. Ocean Multi, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma verici içermez. Ocean Multi içeriğindeki omega 3, ağır metallerden uzak, temiz ve soğuk sularda yaşayan, küçük cins balıkların gövde yağlarından elde edilmiştir. Balıklar sürdürülebilir avlanma yöntemlerine uygun olarak toplanır. Balıklardan elde edilen yağlar, tamamen mekanik yöntemler kullanılarak, moleküler distilasyon ve yüksek deodorizasyon teknikleri ile saflaştırılır. Üretim esnasında kimyasal çözücüler kullanılmaz, sadece mekanik yöntemler tercih edilir.

Ocean Multi içeriğindeki Omega 3’ün kalitesi ve içerik garantisi, International Fish Oil Standards (IFOS) tarafından analiz edilir. Ocean Multi International Taste Institute (Uluslararası Tat Enstitüsü)’nde üstün lezzet ödülüne, Singapur Taste Awards ve America Taste Awards’ten de altın madalyaya layık görülmüştür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR