• 16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • 100TL ve Üstü Siparişlerde

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orjinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Ten MakyajıNewwellNew Well Derma Transparent Powder No 1 Açık Ton Pudra
Ten MakyajıNewwellNew Well Derma Transparent Powder No 1 Açık Ton Pudra

New Well Derma Transparent Powder No 1 Açık Ton Pudra (WELL000093)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %51 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,50(KDV Dahil)
Barkod : 8680923324029

New Well Derma Transparent Powder No 1 Açık Ton Pudra

New Well Derma Transparent Powder - Light No 1 Açık Ton Pudra

Pudra, ten makyajının olmazsa olmazlarındandır. Ten rengi tonlarında ve transparan olarak üretilen pudralar makyajı sabitlemeye ve cildi matlaştırmaya yarar. New Well Derma Transparent Powder, toz yapısından dolayı kolay bir uygulama sağlar ve transparan yapısı sayesinde cildinle hızlıca bütünleşir.

New Well Derma Transparent Powder, 2 farklı renk seçeneğine sahiptir. Toz formda üretilen bu transparan pudranın temel görevi makyajı sabitlemektir. New Well Derma Transparent Powder’ı sürerken pudra fırçasını hafifçe pudraya batırdıktan sonra fırçayı silkeleyerek fazla pudrayı atıp cildini süpürür gibi pudrayı sürmelisin. Böylece cildine fazla pudra uygulamadan doğal bir görünüm elde edebilirsin. New Well Derma Transparent Powder sayesinde porselen gibi bir tene sahip olabilirsin!

Yüzünü contour uygulamasıyla yeniden boyutlandırırken New Well Derma Transparent Powder'dan yardım alabilirsin. Son yıllarda karşımıza çıkan ve pişirme yöntemi diye adlandırılan makyaj trendinde, yüzünün aydınlık kalmasını istediğin yerlerine makyaj süngeri yardımıyla aldığın pudrayı kalın bir katman halinde sürüp 5-10 dakika bekletmelisin. Devamında doğal bir görünüme sahip olmak için cildindeki fazla pudrayı fırça yardımıyla süpürmelisin. Böylece teninin ısısı sayesinde pudra cildinde daha iyi bütünleşir ve uyguladığın bölgelere aydınlık bir görünüm katabilirsin.

New Well Derma Transparent Powder sayesinde makyajını sabitleyebilir ve cildini matlaştırabilirsin. Özellikle cildinin yağlı bölgelerine hafifçe sürdüğünde makyajını sabitleyebilirsin. Gün boyu kalıcı olduğu için makyajının akmasını ve bulaşmasını engeller. New Well Derma Transparent Powder, cildine mat ve sağlıklı bir görünüm katarken pürüzsüz dokusu sayesinde cildinde kadifemsi bir his bırakır. Cildinin kusursuz görünmesini istiyorsan New Well Derma Transparent Powder kurtarıcın olacaktır!