• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Omega 3 & Balık YağlarıNewlifeNew Life Efa One 45 Kapsül
Omega 3 & Balık YağlarıNewlifeNew Life Efa One 45 Kapsül

New Life Efa One 45 Kapsül (NEW10020)

5,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺879,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺850,00(KDV Dahil)
Barkod : 7640128140955

New Life Efa One 45 Kapsül

EFA One içerisinde bulunan Omega-3 trgiliserit formdadır. Trigliserit form sayesinde vücut tarafından yüksek emilim göstermektedir. Etil-ester formdaki ürünlere göre 3 kat yüksek etkilidir.

New Life Efa One 45 Kapsül 

EFA One, KD- Pür® Teknolojisi sayesinde tek kapsülde oldukça yüksek konsantrasyonda omega-3 içeriğine sahiptir. Tek kapsülde 1020mg (1 gram) omega-3 yağ asidi içermektedir.

EFA One içerisinde bulunan;

EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. DHA ise normal beyin fonksiyonlarının ve normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

EFA One içerisinde bulunan omega-3 yağ asidi IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) onayına sahiptir. IFOS, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi (CRN) tarafından belirlenmiş test kriterlerine göre, omega-3 ürünlerini yüksek saflık ve belirtilen omega-3 içeriklerine uygunluk alanlarında test eden bağımsız bir programdır. EFA One’ da bulunan omega-3 miktarının doğruluğu, saf, temiz ve güvenilir içeriği, stabilite ve raf ömrü aynı zamanda ağır metal-civa içermediği her seride alınan IFOS onayı sayesinde kanıtlanmaktadır.

EFA One Ürün Özellikleri
EFA One kapsülleri hijyenik tekli paketleme (blister) sayesinde kullanım sırasında havayla temas etmez, oksidasyon riski yoktur bu duruma bağlı oluşabilecek tat ve kokuda bozukluk ve kapsüllerin yapışması gibi sorunlar görülmez.

Balık yağı ürünlerinin omega-3 konsantrasyonu önemlidir. Balık yağında bulunan omega-3 miktarı üründe bulunan balık yağı miktarına ne kadar yakınsa konsantrasyonu o kadar yüksektir ve omega-3 dışındaki yağ asitlerini de oldukça düşük oranda içerdiğini göstermektedir. EFA ürünlerinde kalite göstergelerinden biri ise içerisinde bulunan balık yağının yüksek konsantrasyonda omega-3, EPA ve DHA içermesidir. EFA One %85 oranda omega-3 içeren en yüksek konsantrasyona sahip EFA ürünüdür.

EFA One içerisinde bulunan Omega-3 trgiliserit formdadır. Trigliserit form sayesinde vücut tarafından yüksek emilim göstermektedir. Etil-ester formdaki ürünlere göre 3 kat yüksek etkilidir.

Balık jelatini kapsüller sindirim sistemine uyumludur, kötü koku ve tada yol açmaz. Bu özelliği sayesinde EFA One rahat bir kullanım sağlamaktadır.

EFA One içerisinde bulunan balık yağı ançüez ve sardalya küçük balıklarının gövdelerinin preslenmesiyle elde edilmiştir. Balıktan gelen A ve D vitamini içermemektedir.

Gluten içermez.

Kullanım Önerisi:
Günde 1-2 kapsül tok karnına alınması önerilmektedir. Kan sulandırıcı ilaç kullanımında doktor kontrolünde kullanım önerilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR