• 16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • 100TL ve Üstü Siparişlerde

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orjinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml
Anti & Age ÜrünleriNeutrogena Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml

Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml (NEUT10010)

0,00
Para Puan : 5
Fiyat : ₺62,38(KDV Dahil)
Barkod : 3574661476261

HexinolTM ve C Vitamini içeren formülüyle Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml; cilt yüzeyinin yenilenmesini harekete geçirir, cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur. 

Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml

 

* Cellular Boost Serisi Retinol, HexinolTM, C Vitamini ve Hiyalüronik Asit olmak üzere en bilinen yaşlanma karşıtı bileşenleri barındırır.

* İçeriğindeki zengin  ve etkili bileşenler ile cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçirirken, cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur. 

* HexinolTM ve C Vitamini içeren formülüyle hücresel yıkımdan kaynaklanan gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı savaşır, cilt yüzeyinin yenilenmesini harekete geçirir. 

* Yaşlanma karşıtı mucizevi HexinolTM teknolojisi cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçirir. Böylece cilt yüzeyindeki kırışıklıkları azaltmaya ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olur.

* C Vitamini cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olur.

* Cildinizi gece boyu yenileyen ve yoğun bir şekilde besleyen bu benzersiz formülün gözle görülür yaşlanma belirtilerini sadece 4 haftada hafiflettiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

* Kullanım Şekli: Her gece yüz bakımı rutininizin son adımı olarak temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Dairesel hareketlerle masaj yaparak iyi bir şekilde dağılmasını sağlayın.