• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Emzirme ÜrünleriMilkwayMilkway Milkplus Emziren Anne İçeceği (Elmalı)
Emzirme ÜrünleriMilkwayMilkway Milkplus Emziren Anne İçeceği (Elmalı)

Milkway Milkplus Emziren Anne İçeceği (Elmalı) (MLK000002)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,90(KDV Dahil)
Barkod : 8697554884808

MİLKWAY MİLKPLUS EMZİREN ANNE İÇECEĞİ (ELMALI)

 

 

Milkplus, dünyada sadece anneler için yapılmış ilk doğal bitkisel içecektir. İçeriği %100 bitkilerden oluşmakta olup herhangi bir katkı maddesi renklendirici ve şeker kesinlikle içermez.
Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onaylı tesislerde üretilmiştir.
Pastörizasyonu yapılmış, içimi keyifli leziz bir içecektir. Milkplus, yüz yıllardan beri anne sütünü arttırmak için kullanılan galagtogog bitkileri çok özel bir formülle bir araya getirip annelerin kolaylıkla içebileceği hale getirdi.

Milkplus emziren annenin süt üretimini ve anne sütü azlığı sonucuna sebep verebilecek endişe, stres gibi olguları yok eder. Milkplus'ın aynı zamanda hazımsızlık ve gaz sorunlarına da etki ettiği tespit edilmiştir. Milkplus kullanan annelerin sütüyle beslenen bebeklerde gaz sancılarının daha az olduğu ve bebeğin gaz sorunu yaşamadan daha düzenli uyuduğu görülmüştür.


 

MİLKPLUS, Dünyada sadece Anneler için yapılmış ilk doğal bitki içeceğidir. İçeriği %100 bitkilerden oluşmakta olup herhangi bir katkı maddesi, renklendirici, şeker kesinlikle içermez.

100% bitkisel ve doğal bir karışımdır.

Tatlandırmak için %100 saf elma suyu kullanılmıştır.(renklendirici madde içermez rengini elma suyundan alır)

Katkı maddesi içermez.

Kalorisi düşüktür. Kilo yapmaz.( sadece 74kcal )

Gazsız bir içecektir.

Hazırlama sorunu olmadan direk içilebilir.

Pastörizasyonu yapılmış, içimi keyifli leziz bir içecektir.

Helal belgelidir.

ISO 9001-2006, ISO22000-2006 Belgeli tesislerde üretilmiştir.

 

MİLKPLUS, Yüzyıllardan beri emziren anneler için kullanılan galagtogok bitkileri çok özel bir formülle bir araya getirip annelerin kolaylıkla içebileceği hale getirdi.

-Emzirme döneminin en büyük düşmanı olan stres, uykusuzluk sorunlarını giderir. Sakinleştirici özelliği vardır.

-Anne sütü ile beslenen bebekteki gaz oluşumunu gidererek, bebeğiniz düzenli uyumasına yardımcı olur.

KULLANIMI:

 

MİLKPLUS’ın günde 2 şişe soğuk olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Şişenin açıldıktan hemen sonra tüketilmesi gerekmektedir.

Güneş ışığından ve sıcaktan muhafaza edilmelidir.

 

İÇERİK:

Trigonella foenum-graceum ( Çemen)

Matricaria recutita(m.chamomilla)(Mayıs papatyası)

Foeniculum vulgare (Rezene)

Pimpinella anisum (Anason)

Mentha piperita (Tıbbi nane )

Melisa officinalis (Oğulotu )

Rosmarinus officinalis ( Biberiye )

Pyrus malus ( Elma suyu)

 

(Çemen )Trigonella foenum-graceum: Kullanımı çok eskilere dayanmakta olup günümüzde laktasyon döneminde anne sütünü ARTTIRMAK için kullanılır.

İçerisinde bulunan bileşikler sindirim sürecine yardımcı olarak anne ve bebeğin gaz ve mide sorunlarında etkilidir. İdrar söktürücü özelliği de mevcuttur.

Kalsiyum, demir, fosfor, B2 vitamini, magnezyum, potasyum, folik asit, niasin, kolin, çinko, karoten, tiamin, phytin fosfor, manganez, krom gibi minareler açısından zengindir.

(Mayıs papatyası )Matricaria recutita(m.chamomilla):spazmolitik etkiler’inin sakinleştirici özelliği vardır. Çocuklardaki kramp ve karın ağrılarında etkilidir. Papatya diş çıkarma ağrılarına yardımcı olur.

(Rezene)Foeniculum vulgare: Diğer faydaları hazımsızlık, sindirim sistemi sorunları ,anoreksi(beslenme bozuklukları) kolik(karın ağrısı) kabızlık,dispepsi (mide) gibi rahatsızlıklarda da etkilidir.

(Anason)Pimpinella anisum: Emziren annelerin ihtiyacı olan bor,kalsiyum,bakır,fosfor,demir,magnezyum,manganez,potasyum,sodyum,çinko B1 B2 vitamini ve C vitamini bakımından zengindir. Anne sütünün az olduğu dönemlerde anne sütü miktarını arttırmak için kullanılır. Anasonun gaz giderici özelliği ve hazımsızlık sorunlarını gidererek emzirmeye teşvik ettiği yüzyıllardır bilinir. Galagtogog etkisinin yanında mide ve bağırsak rahatsızları ve soğuk algınlığı içinde yüzyıllardır kullanılmaktadır.

(Tıbbi nane)Mentha piperita: Tıbbi nane yaprağı yüzyıllardır bulantıyı yatıştıran, hazmı kolaylaştıran asırlık bir çare olarak kullanılmıştır.Aynı zamanda mide eskimesi ve mide ağrılarındada kullanılır.

(Oğulotu)Melisa officinalis: Avrupa da tıbbi kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Melisa uykuya yardımcı ve sinirleri yatıştırıcı ajan olarak kullanılır. Ağrılı adet dönemlerinde,diş ağrısı ,baş ağrısı,bağırsak krampları gibi sorunlarda da kullanılır.

(Biberiye)Rosmarinus officinalis: Biberiye yaprağı içerdiği magnezyum, demir,manganez,fosfor,potasyum,çinko, C viatmini ve B1 ve B3 vitamini ile annelerin emzirme dönemimde ihtiyaç duyduğu enerjiyi verir. Ayrıca hafızayı güçlendirir.

(Elma suyu)Pyrus malus: Vitamin ve minareler açısından zengindir. Bebek ishallerinde ve dispepsi tedavisinde kullanılır. Annenin enerji ihtiyacını karşılar. Doğal tatlandırıcı olarak kullanılmıştır.

 

Doğal tatlandırıcı olarak kullanılan %100 saf elma suyu A, B1 ve C vitamini acısından zengindir ve annenin günlük vitamin ve minarel ihtiyacını karşılayan MİLKPLUS düşük kalorili olması nedeni ile anneye kilo alma sorunu yaşatmaz. Bir şişe Milkplus anne sütü arttırıcı içeceğin içinde 74 kalori vardır. Emziren annenin sıvı ihtiyacını gideren Milkplus anne sütü arttırıcı içecek, hazırlanma sorunu olmadan direk içilir.

Milkplus açıldıktan sonra buzdolabında 2 gün muhafaza edilebilir. Milkplus ‘tan maksimum faydayı almak için açıldıktan sonra hemen tüketilmelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR