• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Takviye Edici GıdalarEdis PharmaMaxDefendC Portakal Aromalı 30 Saşe
Takviye Edici GıdalarEdis PharmaMaxDefendC Portakal Aromalı 30 Saşe

MaxDefendC Portakal Aromalı 30 Saşe (EDİS10001)

4,75
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681812046220

C vitamini, D vitamini ve çinko içeren takviye edici gıda MaxDefendC Portakal Aromalı 30 Saşe; bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

MaxDefendC Portakal Aromalı 30 Saşe

 

* 1 Saşe İçeriği: 1000 mg Askorbik asit (Vitamin C), 10 mg Çinko, 15 µg (600 iu) Vitamin D3 (Kolekalsiferol), Betakaroten (Renklendirici), Stevia (Tatlandırıcı).

* C Vitamini: Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur. Kan damarları, kıkırdaklar, cilt, diş ve diş etlerinin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlayarak, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur. Demir emilimini arttırır.

* Çinko: Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Normal asit-baz, karbonhidrat ve makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur. Normal DNA ve protein sentezine katkıda bulunduğu gibi, yağ asitlerinin normal metabolizmasına katkı sağlar. A vitamininin normal metabolizmasına katkıda bulunur. Normal saç, tırnaklar, cilt ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunur. Normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. Hücre bölünmesinde görevi vardır.

* D Vitamini: Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Kalsiyumun Ve fosforun normal emilimine/ kullanımına katkıda bulunur. Normal kan kalsiyum düzeyine katkıda bulunur. Normal dişler, kemikler ve kas fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur. Hücre bölünmesinde görevi vardır.

* Kullanım Şekli: 12 yaş ve üzeri için; günde 1 defa 1 saşe, 1 su bardağı suya karıştırılarak, iyice çözündürüldükten sonra tüketilir.

Benzer Ürünler