• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Tüy GidericilerLapitakLapitak Tüy Dökücü Krem Kadın 100ml + Tüy Dökücü Sonrası Krem Hediyeli
Tüy GidericilerLapitakLapitak Tüy Dökücü Krem Kadın 100ml + Tüy Dökücü Sonrası Krem Hediyeli

Lapitak Tüy Dökücü Krem Kadın 100ml + Tüy Dökücü Sonrası Krem Hediyeli (LPT10014)

5,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8691091035761

Lapitak Tüy Dökücü Krem Kadın 100ml + Tüy Dökücü Sonrası Krem Hediyeli

Lapitak Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizi etkili ve hızlı bir şekilde alırken, Aloe Vera özü içeren özel olarak geliştirilmiş formülüyle cildinizi ferahlatmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. İçerdiği Yeşil Çay ekstraktıyla kullanım sırasında hoş bir koku almanıza yardımcı olur. Cildinizde kötü koku bırakmaz. Tüm ciltler için uygundur.

Lapitak Tüy Dökücü ve Ağda Sonrası Krem ; Tüy Dökücü ve ağda sonrasında neme ihtiyaç duyan cildinizi hızla nemlendirerek anında yumuşatır. Allantoin ve Gliserinle zenginleştirilmiş konsantre formülüyle cildin bakımını yapar, cildinizin parlak ve uzun bir süre pürüzsüz görünmesini sağlar.

Lapitak Tüy Dökücü Krem Kadın 100ml + Tüy Dökücü Sonrası Krem Hediyeli

Lapitak Tüy Dökücü Krem-Kadın
Lapitak Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizi etkili ve hızlı bir şekilde alırken, Aloe Vera özü içeren özel olarak geliştirilmiş formülüyle cildinizi ferahlatmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. İçerdiği Yeşil Çay ekstraktıyla kullanım sırasında hoş bir koku almanıza yardımcı olur. Cildinizde kötü koku bırakmaz.
Tüm ciltler için uygundur.

Kullanımı
Kullanmadan önce dikkatlice okuyunuz.
Alerjen testi için uygulama yapılacak bölgenin küçük bir bölümünde 3 dakika beklettikten sonra spatula yardımı ile temizleyin ve durulayın. Herhangi bir kızarıklık, tahriş, kaşıntı hissi oluşmamışsa cildinizin tamamı için uygulanabilir.
Uygulama yapmak istediğiniz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz.
Lapitak Tüy Dökücü Kremi kalın bir tabaka halinde tüylerin üzerini kapatacak şekilde sürünüz. Ovalamayınız.
Kremi uygulanan bölge üzerinde 5 dakika beklettikten sonra spatula ile temizleyiniz.
Tüy dökücü kremin tümünü spatula ile temizledikten sonra bol ılık su ile durulayınız.
Sabun kullanmamaya ve hassas kurulamaya dikkat ediniz.

Güvenlik Bilgisi 
Tiyoglikolat içerir. Kullanım talimatlarına uyunuz. Hassasiyet oluşumu halinde doktora başvurunuz. Yaralı, egzamalı, varisli, benli, tahriş olmuş ve güneş yanığı olan cilt üzerinde kullanmayınız. Bacaklar, kollar, koltuk altları ve bikini bölgesinde kullanılabilir. Yüz, baş bölgesi, perianal, genital bölgeler için ve göğüs ucu kullanımı için uygun değildir.

Depilasyondan 2 saat önce ve sonra alkol içeren herhangi bir kozmetik ürünü kullanmaktan kaçınınız. Her uygulama arasında en az 24 saat bekleyin. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanım bilgileri ve uyarılar için dış ambalajı saklayınız. Göz ve ağız temasından kaçınınız.

Göz ile teması halinde derhal bol su ile yıkayın. Yutulması halinde derhal doktora başvurun. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Doğrudan güneş ışığına veya sıcak bir yüzeye maruz bırakmayınız. 40 ºC'nin üzerinde saklamayınız, 5ºC ile 25 ºC arasında saklayınız. Üretim tarihi ve seri no tüpün üzerindedir.

Lapitak Tüy Dökücü ve Ağda Sonrası Krem
Tüy Dökücü ve ağda sonrasında neme ihtiyaç duyan cildinizi hızla nemlendirerek anında yumuşatır. Allantoin ve Gliserinle zenginleştirilmiş konsantre formülüyle cildin bakımını yapar, cildinizin parlak ve uzun bir süre pürüzsüz görünmesini sağlar.

Kullanımı: Tüy dökücü ve ağda uygulanmış bölgeyi bol su ile yıkayıp duruladıktan sonra kremi sürünüz. Cildinizi rahatlatmak için sıklıkla kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR