• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Bebek ÜrünleriLansinohLansinoh Natural Wave Biberon Emziği - Orta Akış
Bebek ÜrünleriLansinohLansinoh Natural Wave Biberon Emziği - Orta Akış

Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği - Orta Akış (LNSH10020)

5,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060062990492

Lansinoh Natural Wave Orta Akış Biberon Emziği

Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği, bebeklerin içgüdüsel olarak anne göğsünde uyguladıkları “dalgaya benzer” emme hareketini emzikte de rahatça uygulayabilmelerini sağlayarak doğal emme hareketini destekler. Bu sayede emzirme düzeni oturmuş bebeklerin biberonu kolay kabul etmeleri ve anneleriyle bir araya geldiklerinde emmeye geri dönmeleri desteklenir. Bebekler süt akışını kontrol edebilirler. Bebeklerin doğal beslenme hareketlerini sürdürmeyi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Lansinoh Natural Wave Orta Akış Biberon Emziği

Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği, bebeklerin içgüdüsel olarak anne göğsünde uyguladıkları “dalgaya benzer” emme hareketini emzikte de rahatça uygulayabilmelerini sağlayarak doğal emme hareketini destekler. Bu sayede emzirme düzeni oturmuş bebeklerin biberonu kolay kabul etmeleri ve anneleriyle bir araya geldiklerinde emmeye geri dönmeleri desteklenir. Bebekler süt akışını kontrol edebilirler. Bebeklerin doğal beslenme hareketlerini sürdürmeyi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır.*

* Woolridge et al, Key findings: “How Breast-fed Babies bottle-feed” Leeds Ultrasound Imaging Study 2 (LUIS-2) May 2011

Özellikler:
Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziğiyle bebekler, süt akışını kontrol edebilirler. 
AVS Hava Giriş Sistemi, kolik sancısının potansiyel sebebi olan hava yutmayı azaltır. 
Yumuşayan ve %100 silikon malzemedendir. 
Uzayabilen emzik yapısı ile ideal basıncın uygulanabilmesine olanak verir. 
Sıradan biberon emziklerinde bebeğin emiş hızına uyum sağlayamayan yapı ve emziğin şekli nedeniyle emzik ucu daralıp süt akışını engelleyebilir. Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziğindeki dikey şeritler, emzik ucunun emme sırasında daralmasına engel olur. 
Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziğinin özelliklerinden biri de yavaş-orta-hızlı şeklinde üç farklı akış hızı sunabilmesidir.  
160ml biberonla yavaş akışlı, 240ml biberonla da orta akışlı emzik sunulur
Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği aldığınızda pakette 2 adet emzik bulunur.

Açıklama:
Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği, bebeklerin içgüdüsel olarak anne göğsünde uyguladıkları “dalgaya benzer” emme hareketini emzikte de rahatça uygulayabilmelerini sağlayarak doğal emme hareketini destekler. Bu sayede emzirme düzeni oturmuş bebeklerin biberonu kolay kabul etmeleri ve anneleriyle bir araya geldiklerinde emmeye geri dönmeleri desteklenir. Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziğinin bebeklerin doğal beslenme hareketlerini sürdürmeyi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır.*

*RAMS, “Clinical research of Pigeon Peristaltic PLUS™”, Moscow, 2013 & Woolridge et al., “How Breast-Fed Babies Bottle Feed”, Leeds, 2011

Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği Hakkında
Bebeklerin içgüdüsel olarak anne göğsüne uyguladıkları “dalgaya benzer” emme hareketini emzikte de rahatça uygulayabilmelerini sağlayarak doğal emme hareketini destekleyen bir biberon emziğidir.  Anne memesinden uzaklaştırmayan biberon ya da anne memesini unutturmayan biberon gibi arayışlar için ideal çözüm sunmaya odaklanarak üretilmiştir. 

Biberon Emziği Seçimi Nasıl Olmalı ve Doğru Biberon Emziği Hangisi?
Biberon emziği seçimi, bebeğin anneyi emmeye devam etmesi için ve bebeğin beslenmesi için önemlidir. Hatta doğru biberon ve biberon emziği seçimiyle kolik sancısını önleyerek bebeğin daha uzun süre uyuması da sağlanabilir. Peki, en iyi biberon emziği hangisi?

En İyi Biberon Emziği Arayışında Bunlara Dikkat Edin!
Emme hızına bağlı olarak yapısı daralıp bebeğin süt çekememesine neden olmamalı. 
Emzik, uzayabilen yapıda olmalı ve esnek olmalıdır. 
Bebek, tıpkı anne memesinde olduğu gibi süt akışını kontrol edebilmeli. 
Kolik nedeni olacak hava emme durumuna engel olabilmeli.
Anne Sütünü Sağın ve Doğru Şekilde Saklayın!
Biberon seçimini doğru yapmak ve biberon emziği seçimine özen göstermek, bebeğin beslenmesi için önemli ama anne sütünden maksimum düzeyde faydalanmak da gerekiyor. Bu amaçla bebeğinizin yanında olamadığınız anlarda da anne sütünü sağın ve saklayın. Anne sütü sağmak için manuel göğüs pompası ya da elektrikli göğüs pompası kullanabilirsiniz. Sağılan anne sütünü poşette ya da şişe içinde buzdolabında veya dondurucuda saklayabilirsiniz. 

Ürün Detayı:
Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği'nin Yavaş-Orta-Hızlı akışlı seçenekleri bulunmaktadır.
Her pakette 2 adet emzik bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR