• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Emzirme ÜrünleriLansinohLansinoh Anne Sütü Toplayıcı
Emzirme ÜrünleriLansinohLansinoh Anne Sütü Toplayıcı

Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı (LNSH10019)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺190,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060420231120

Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı

Lansinoh’un anne sütü toplayıcısı, sütünüzü son damlasına kadar biriktirmeniz için ideal çözüm sunar. Emzirirken veya pompa kullanımı sırasında emzirmede kullanılan göğüsün diğer tarafındaki göğüsten sızıntı olması yaygındır ve bu durum anne sütü israfına sebep olur. Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı, üretilen anne sütünü son damlasına kadar değerlendirmek ve gelecekteki beslemelerde kullanmak için tasarlanmıştır.

Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı

Anne Sütü Toplayıcı ile sütünüzü son damlasına kadar biriktirebilirsiniz.

Hafif, taşımaya uygun boyutu ile çantada rahatlıkla kullanılabilir.

Emzirirken veya pompa kullanımı sırasında emzirmede kullanılan göğüsün diğer tarafındaki göğüsten sızıntı olması yaygındır ve bu durum anne sütü israfına sebep olur. Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı, üretilen anne sütünü son damlasına kadar değerlendirmek ve gelecekteki beslemelerde kullanmak için tasarlanmıştır.

Özellikler:
Anne sütü toplayıcı ile anne sütünü son damlasına kadar biriktirebilirsiniz.
Hafif olması ve taşımaya uygun boyutu ile çantada rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Bebeğin emzirildiği göğüsün diğer tarafındaki göğüsteki fazla sürü toplar.
El ile kullanıma gerek kalmadan güvenli kavrama ile vakum işlevi görür
BPA ve BPS içermez
%100 gıda sınıfı silikon malzemeden üretilmiştir. 
Vakum tabanı ve boyun askısı ile dökülme olmaz.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir anne sütü toplayıcı türündedir. 

Açıklama:
Bir göğüsten emzirirken ya da göğüs pompası ile sağım yaparken diğer göğüsten gelen sütün boşa gitmesi, çok yaygın bir durumdur. Özellikle ilk aylarda bu duruma çok sık rastlanır. Anne sütü çok kıymetli olduğu için sütün her damlasını almak, saklamak ve uygun koşullarda bekletip gerektiğinde bebeğe vermek önemlidir. Bu amaçla anne sütü toplayıcı kullanabilirsiniz. Peki, anne sütü toplayıcı nedir ve nasıl kullanılır?

Anne Sütü Toplayıcı Nedir?
Doğumdan kısa bir süre sonra bazen de hemen anne sütü gelmeye başlar. Sütün gelmesi için emzirmek, emzirme denemelerini sürekli olarak tekrarlamak önemlidir. Anne sütünün gelmesini hızlandırmak için sıcak-soğuk göğüs terapisi kullanımı, ılık bir duş, stresten uzak ruh hali ve bol sıvı tüketimi olumlu sonuçlar sunabilir. Süt geldikten sonra doğru emzirme pozisyonunu bulmak, göğüs ucunun kahverengi kısmının tamamını bebeğin ağzına vermeye dikkat etmek ve bebeğin anne sütünden maksimum düzeyde faydalanmasını sağlamak önemli detaylar. Bu süreçte emzirirken ya da tekli göğüs pompası ile süt sağımı yaparken diğer göğüsten süt akması gözlenir. Burada akan sütün de çok değerli olduğunu bilmek ve onu toplamak gerekir. Peki, diğer göğüsten akan sütü nasıl toplayacaksınız?

İşte tam da bu ihtiyaçtan doğan süt toplayıcıları ile anne sütünü boşa harcamamış olursunuz. Değerli anne sütünü son damlasına kadar biriktirebilirsiniz.

Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı Hakkında
Lansinoh’un anne sütü toplayıcısı, sütünüzü son damlasına kadar biriktirmeniz için ideal çözüm sunar. Emzirirken veya pompa kullanımı sırasında emzirmede kullanılan göğüsün diğer tarafındaki göğüsten sızıntı olması yaygındır ve bu durum anne sütü israfına sebep olur. Lansinoh Anne Sütü Toplayıcı, üretilen anne sütünü son damlasına kadar değerlendirmek ve gelecekteki beslemelerde kullanmak için tasarlanmıştır.

Yeni Anneye Emzirme İpuçları
İlk kez anne olanlar için emzirme süreci, biraz stresli olabilir. Ancak bazı ipuçları ile ve yüksek moralle bu süreci aşmak mümkün. Bebeğinizle sürekli temasta olacağınız ve geriye dönüp baktığınızda hayatınızın en güzel anları olarak anımsayacağınız emzirme döneminde dikkat edilecekler için aşağıdaki gibi bir özet yapabiliriz:

Emzirme Döneminde Dikkat Edilecekler
Bol su içmek, sıvı tüketmek süt artırıcı etki yaratır ve sizi de rahatlatır. 
Ilık bir duş da yine süt kanallarını açarak sütün gelmesini kolaylaştırabilir ve sizin rahatlamanıza yardım eder. 
İyi beslenin ve mümkün olduğunca protein odaklı olun.
Stres kaynağı duygu ve düşüncelerden uzak kalmaya çalışın. Bu amaçla mümkünse kısa yürüyüşler yapın.
Annenin dinlenmiş olması, sütün miktarını artması için önemlidir. Bu nedenle yardım alabiliyorsanız kendinize uyumak için zaman ayırın ya da bebek uyurken siz de uyuyun.
Sağılan sütü, süt saklama şişesi / süt saklama poşeti gibi bu amaca uygun olarak üretilmiş ambalajlar içinde ve üzerine sağım tarihini yazarak buzdolabında ya da derin dondurucuda saklayın. 
Buzdolabında çıkan ya da derin dondurucudan çıktıktan sonra çözülen anne sütünü ısıtmadan, ılık su içinde ılıtarak bebeğe verin. 
Biberonla besleme yaparken kullanacağınız biberon ve biberon emziği seçimi konusunda özellikle anne memesini taklit edebilen ve bebeği anne memesinden uzaklaştırmayan, doğru malzemeden üretilmiş olan, kolik sancısına yol açmayan bir ürün tercih edin. 
Anne sütünü ziyan etmemeye dikkat edin ve bu amaçla diğer göğüsten akan sütü anne sütü toplayıcı ile toplayın. 
Bebeğin anne memesini reddettiği dönemlerde hemen vazgeçmeyin, süt miktarını artırmaya ve bebeği emmesi için ikna etmeye çalışın.  Bebeğin dikkati dağılıyorsa emzirme kolyesi gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. 
İlk aylarda meme ucu hassasiyeti normaldir. Emzirme sonrası göğüs uçlarına lanolin krem uygulayın. Bu amaçla Lansinoh HPA Lanolin göğüs ucu kremi kullanabilirsiniz.

Ürün Detayı:
Anne Sütü Toplayıcı
Boyun Askısı & Kapak

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR