• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
MamalarHünnapHünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr
MamalarHünnapHünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr

Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr (HUNN10003)

3,38
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681161100291

Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr.

Anne sütü değerlerine en yakın keçi sütünün yoğun olarak kullanıldığı, tam buğday unu ve hurma pekmezinin yanı sıra keçiboynuzu unuyla harmanlanan Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi glukoz,koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermemektedir.

Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr.

* Sağlıklı bir bünyenin temeli, insan henüz anne karnındayken başlıyor. Ve doğumla birlikte insanın zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişmesinin hikayesi belirgin hale geliyor.

* Anne sütünün vazgeçilmez değerine karşılık bebeğin ortalama 6. ayından sonra dışarıdan gıda alımına gereksinimi başlar. Tam da bu nokta beslenmenin niteliği oldukça önem kazanıyor. Saf ve savunmasız bünyeye alınacak gıdanın ne ve nasıl olacağı konusu çocuğun bütün hikayesini temelden belirliyor. " İyiliğin özü" üretim felsefesiyle yolculuğuna başlayan Hünnap, işte tam da böylesi kritik bir evrede çocuğun doğasına en uygun ve temel gereksinimlerini karşılayacak demirbaş niteliğinde bir ürün geliştirip üretmeyi başardı : " Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi "

* Anne sütü değerlerine en yakın keçi sütünün yoğun olarak kullanıldığı, tam buğday unu ve hurma pekmezinin yanı sıra keçiboynuzu unuyla harmanlanan bebe bisküvisi tadıyla da vazgeçilmez bir ürün. Bu yaş evrelerinde ihtiyaç hissedilen gerekli bütün vitamin destekleriyle bebeğin doğal, sağlıklı ve güçlü gelişip büyümesini sağlayan yeni nesil bebe bisküvisi, glukoz, koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermemektedir. Hünnap sağlıklı ve mutlu bir hayat için insanın ilk dönem beslenme alışkanlığına keçi sütlü bebe bisküvisi ile iyiliğin özünü paylaşmaya devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR