• 16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • 100TL ve Üstü Siparişlerde

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orjinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Hipp Combiotic 1 Numara Bebek Sütü 350 gr
MAMALARHippHipp Combiotic 1 Numara Bebek Sütü 350 gr

Hipp Combiotic 1 Numara Bebek Sütü 350 gr (HİPP10001)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺74,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺72,00(KDV Dahil)
Barkod : 9062300125297

HiPP 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 

Almanya'da üretilen Hipp ürünleri, dünyanın dört bir yerinde bebekler tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Hipp markası organik üretim yaparak üretiminin A'dan Z'ye tüm aşamasında doğallığa önem vermiştir. Bu nedenle Hipp ürünleri, organik bebek gıdası denilince ilk akla gelenlerdendir.

Bebekler için ilk 6 ay sadece anne sütü önerilmektedir. Anne sütünün yetmediği veya doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Tamamen organik sütten üretilen Hipp 1 combiotic 350 gr ilave şeker ve gluten içermemektedir. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz Hipp 1 combiotic 350 gr ı bebeğiniz 6 aylık olana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Tamamen organik olması, güvenle tercih edilme nedenleri arasında gelir. Hammadde üretiminden itibaren organik üretime dikkat edilmiştir ve tüm bileşenleri titizlikle seçilmiştir.

Hipp 1 Combiotic Kullananlar; bebeklerinin kolay sindirebildiğiniz ve ayrıca bebeklerinin gelişimine katkıda bulunduğunu gözlemlediklerini belirtmektedirler. 350 grmlık seçeneği, bebeğinizin mamayı taze taze tüketmesi için üretilmiştir. İlk aylarda bebek daha az besin tüketerek günlük ihtiyacını karşılayabilir. Bu nedenle Hipp 1 Combiotic mama, uzun süre bebeğinizi beslemeniz için size yetecektir. 

Anneler bebeklerine her zaman en iyisini vermek ister. Bebekler için en iyi olan muhakkak anne sütüdür. Ancak bazı durumlarda doktor tavsiyesi ile mama kullanmak zorunda kalınabilir. Hipp 1 Mama Combiotic devam sütü, içeriğindeki zengin besleyici maddeler sayesinde bebeğin bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye destek olmanın yanı sıra beyin ve fiziksel gelişimini destekler. 

Hipp 1 organik combiotic bebek sütü 350 gr, bebeğin biberonla ve kolay bir şekilde beslenmesine yardımcı olur. Bebeğin kolay sindirmesi ve gaz sorunu yaşamaması için önerilen şekilde hazırlanması gerekmektedir. Hipp 1 organik combiotic üretilirken bebeklerin hassas ve nazik yapıları göz önüne alınmıştır. 

Beslenme, özellikle hayatın ilk anlarında oldukça önemli bir konudur. Gelişimimizin her açısına etki eden besinlerin, faydalı olması doğru orantılı olarak gelişimi etkileyecektir. Bebeklerimizin gelişimi ise yetişkinlere oranla çok daha özen isteyen bir konudur. Hipp 1 350 gr, bebeklerin ihtiyaç duydukları ve gelişimlerini destekleyici içerikten oluşmaktadır.