• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
MamalarHippHipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 gr
MamalarHippHipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 gr

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 gr (HİPP10002)

5,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺839,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺750,00(KDV Dahil)
Barkod : 4062300436046

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 gr

Hipp 1 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Hipp 1 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 gr

Detaylar
Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir.
HiPP 1 Organik Combiotic, organik sütten gelen protein içeriğine sahiptir.
HiPP 1 Organik Combiotic, Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur.
Hipp 1 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.
Hipp 1 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
Prebiyotik bileşen tüketimi günlük 8g'ı aşmaması gerekir.
İlave şeker içermez.

Önemli Bilgi
Emzirme, bebeğiniz için en ucuz ve en iyi beslenme biçimidir ve aynı zamanda hastalıklara karşı iyi bir koruma sağlar. Sık emzirme, süt akışını desteklemenin en iyi yoludur. Emzirme sırasında dengeli bir beslenme düzenine sahip olmaya özen gösteriniz. Emzirmeme kararının tersine döndürülmesi zordur. Eğer ek bir formül verirseniz bu başarılı emzirmeyi etkiler. Dünya Sağlık Örgütü ilk 6 ay boyunca sadece anne sütünü önermektedir.Bebek sütünün yanlış hazırlanması sağlığa zarar verebilir. Bu nedenle lütfen paket üzerindeki hazırlama talimatlarına ve ipuçlarına dikkat ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR