• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Maske & SiperlikHipokratMaskHipokrat Mask 8 Katlı Cerrahi Maske 5 x 10'lu Paket 50 Adet
Maske & SiperlikHipokratMaskHipokrat Mask 8 Katlı Cerrahi Maske 5 x 10'lu Paket 50 Adet

Hipokrat Mask 8 Katlı Cerrahi Maske 5 x 10'lu Paket 50 Adet (HPK10002)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺124,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,50(KDV Dahil)
Barkod : 8682792741945222

Hipokrat Mask 8 Katlı Cerrahi Maske 5 x 10'lu Paket 50 Adet

HİPOKRAT MASKE 50 ADET GÜMÜŞ ION MASKE

Hipokrat Mask 8 Katlı Cerrahi Maske 5 x 10'lu Paket 50 Adet

HİPOKRAT MASKE 50 ADET GÜMÜŞ ION MASKE

Hipokrat Maske 4+4=8 KATMANLI
HİPOKRAT MASKEE Dış katmanı : 2 Katman Biofilement 0.2 mikron Ag+BioPolimer Nano Partikül Katman (0.1 MİKRON Gümüş ion birinci katman, Biopolimer Kitin 0.1 mikron İKİ KATMAN)
Hipokrat iç Katmanda 2 kat 0.1 mikron Ag+BioPolimer Nano Partikül Katman (Gümüş ion ,birinci katman Biopolimer Kitin 0.1 mikron katmanlar)

Hipokrat Maske Orta Katman : 4 katmandan oluşan İlk Katmanı Spunbond katmanı ,İkinci Katman Filtrizasyon Katmanı MELTBLOWN KATMAN ,Üçüncü katman YENİDEN MELTBLOWN katman (Çift kat filtrizasyon %99,5 Filtrizasyon ) son iç katmanda SPUNBOND KATMAN ile üretilmektedir.

İlk Bioflement Katmanlar Virüsün ve Bakterinin 0.1 mikronda Maskenin Ön kısmında 3 ile 7 dakika arasında RDA sını bozarak Çoğalmasını engellemekte ve Virüsün DNA yapısını bozarak
Gümüş ion ve Bio Polimer Kitin flement Katman virüsü yok etmektedir.

HİPOKRAT MASKE Pandeminin Çok hızlı ilerlediği Bu günlerde YENİ TEKNOLOJİ KORONA VİRÜS İLE ESKİ TEKNOLOJİ ÜÇ KATLI CERRAHİ MASKELERİN bu savaşta yetersiz kaldığından ve Virüsün Çok hızlı Yayılmasına hizmet ettiğinden Geliştirilmiş Yüksek Teknoloji ile üretilmiş NANO PARTİKÜL TEKNOLOJİ ÜRÜNÜDÜR.

Yeni Korona Virüs ile Yeni Teknoloji HİPOKRAT MASKELER tüm dünya Akredite Laboratuvarlarda Gümüş ion virüsü 20 dakikada yok ettiği kanıtlandıktan sonra Bu süreyi 3-7 dakika arasına düşürmek için geliştirilmiştir. Gümüş ion Np teknolojisine Kovelent bağ ile eklenen BİO POLİMER KİTİN Np ile 15 kAT GÜÇLÜ BİR PROSES ELDE EDİLMİŞTİR.

Üç katlı Cerrahi Maskeler bir kat spunbond katman bir kat Meltblown katman ve en son katmanda yerinden spunbond katman dan oluşmaktadır. Ne yazık ki Türkiye’de üretilen ve piyasa da satılan maskeler TUBİTAG Test yapıldığında Eczane,market vs yerlerden alınan 50 adet maskenin sadece BİR adet maskede MELTBLOWN katman bulunmuş ve nizama uygun bir adet maske testten geçebilmiştir. Tüm bu üretim aşamasından tüketiciye korumak için üretilen maskeler ne yazık ki nizami üretilmemekte ve virüsün yayılmasına engel olacağına daha hızlı yayılmasına neden olmaktadır.

HİPOKRAT MASKE %99.5 Filtrizasyon (çift kat meltbrown) Üretilmekte ve İç ve Dış Katmanda ki GÜMÜŞ İON TEKNOLOJİSİ + Biopolimer Kitin Np Teknolojisi Virüsü öldüren Akredite tek üründür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR