• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Saç Bakım ÜrünleriDucrayDucray Neoptide Women Hair Lotion 3x30 ml Anaphase 100 ml Şampuan Hediye
Saç Bakım ÜrünleriDucrayDucray Neoptide Women Hair Lotion 3x30 ml Anaphase 100 ml Şampuan Hediye

Ducray Neoptide Women Hair Lotion 3x30 ml Anaphase 100 ml Şampuan Hediye (DUC10055)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺295,00(KDV Dahil)
Barkod : 3282779319805

Ducray Neoptide Women Hair Lotion 3x30 ml Anaphase 100 ml Şampuan Hediye

Ducray Anaphase Şampuan : Saç dökülmelerine karşı kremli şampuan. Saç dökülmesine karşı  mükemmel bir tamamlayıcıdır. Saçın düşmesinin önüne geçer. Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmeye karşı bakım  uygulamalarına hazırlanır. Mükemmel tolerans günlük kullanıma izin verir.

Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon : Ducray kronik yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan bayanlara özel olarak geliştirdiği ürün sayesinde saçın ömrünü uzatarak, saç gelişimini hızlandırıryor. Saçların dökülmesini azaltılmasına yardımcı olur.

Ducray Neoptide Women Hair Lotion 3x30 ml Anaphase 100 ml Şampuan Hediye

Ducray Anaphase Şampuan 
Saç dökülmelerine karşı kremli şampuan. Saç dökülmesine karşı  mükemmel bir tamamlayıcıdır. Saçın düşmesinin önüne geçer. Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmeye karşı bakım  uygulamalarına hazırlanır. Mükemmel tolerans günlük kullanıma izin verir
 
Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon
ÖZELLİKLER:
Bayanlarda yoğun olarak özellikle belli bölgelerde şakaklar ve başın üst kısmında kronik olarak devam eden  saç dökülmesi bakımında kullanılır.
Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in en önemli markalarından olan Ducray, saç dökülmelerine karşı çok özel yeni bir ürüne imza atıyor. Yetkili eczanelerde, özellikle bayanlarda meydana gelen kronik saç dökülmeleri için geliştirilmiş losyon Neoptide, saçların dökülmesine karşı mücadele ederken, saçın büyümesini ve güçlenmesine yardımcı oluyor.
Problemli saç ve saç derisi alanında uzmanlaşmış Ducray markası, 1969 yılından itibaren Pierre Fabre bünyesinde ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. |||lar, hormonlar, beslenme şekli, yorgunluk-yoğunluk, mevsim dönümleri gibi çok çeşitli faktörlerden etkilenen saç tellerinin günde 50-100 adet dökülmesini normal karşılıyor. Saçların daha fazla dökülmesi durumunda ise uygun bir  bakım ürünlerinin kullanılması öneriliyor.
Ducray kronik yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan bayanlara özel olarak geliştirdiği ürün sayesinde saçın ömrünü uzatarak, saç gelişimini hızlandırıryor. Saçların dökülmesini azaltılmasına yardımcı olur.
•  Günde tek uygulama gece
•  Günde 12 püskürtme 1 ml
•  Kafa derisine masaj yapılarak uygulanır.
•  Durulanmaz
•  1 Şişe 30 ml 1 Aylık Kullanım
•  Minumum 3 ay 3 şişe1 Kutu kullanım önerilir.
Ducray Neoptide LOSYON...
Ducray Neoptide Lotion, saç dökülmesini durdurmak, saç gelişimini uyarmak ve saçları güçlendirmek için losyon. Özellikle kronik saç dökülmesinde tam ve hızlı bakım  garanti eden ürünün içeriğindeki GP4G, saç diplerini uyararak saçın büyümesini tetiklerken, Tokoferol nikotinat, saç yüzeyindeki kan akımını artırıp saçı besliyor. losyon formülünde ayrıca keratin üretimi için gerekli bir vitamin olan B8 Vitamini ve saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlayan Ruskus ekstresi yer alıyor.
Akşamları, kuru veya nemli saç derisine, bir kapsül, masaj yapılarak uygulanan Ducray Neoptide Lotion, 3 şişeden oluşuyor. Günde tek uygulama yapılarak, toplam 12 uygulama yapılır. Etkin sonuş alabilmek için 3 ay kullanılması önerilir.