• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Göz SağlığıBausch & LombBiotrue Flight Pack Lens Solüsyonu 2x60 ml
Göz SağlığıBausch & LombBiotrue Flight Pack Lens Solüsyonu 2x60 ml

Biotrue Flight Pack Lens Solüsyonu 2x60 ml (BHL10002)

0,00
Para Puan : 5
Barkod : 7391899845890

Biotrue Flight Pack Lens Solüsyonu 2x60 ml

Bausch-Lomb Biotrue Lens Solüsyonu

Biotrue Flight Pack Lens Solüsyonu 2x60 ml

Bausch-Lomb Biotrue Lens Solüsyonu

Biotrue Flight Pack 2 Adet 60 ML Lens Solüsyonu
Kontakt lens, gözün yüzeyine oturan ve uzağı görememe, uzağı görememe, presbiyopi (lens odaklanamıyor) ve astigmatizma (bulanık görme) gibi görme sorunlarının düzeltilmesine yardımcı olan sentetik bir lenstir. Seyahat boy olarak tasarlanan şişe boyutu ile lens solüsyonunuzu yanınıza alabilir, kolayca kullanabilirsiniz. 20 Saate kadar nemlilik sağlar. Yumuşak Kontakt Lensleri temizler, nemlendirir, proteinlerden arındırır, dezenfekte eder, durular ve saklar. Gözlerinizin biyolojik yapısından esinlenmiştir ve aynı şekilde çalışır.  Lens kullanımını kolaylaştırır.  pH dengesi sağlıklı gözyaşıyla eşdeğerdir. Mikropların %99,9'unu yok eder.
Kontakt lens, göz yüzeyini kaplayan gözyaşı filmi üzerine yerleştirilmiş ince, kavisli bir lenstir. Lensler orijinalde şeffaftır, ancak kullanıcıların daha kolay kullanabilmesi için genellikle ufak bir renk tonu katılır. Günümüzün kontakt lensleri ya serttir ya da yumuşaktır. Çoğu insan şimdi ikinci formu kullanıyor, ancak kontakt lenslerin camdan bile üflenmesi çok uzun zaman önce değildi!
Kontakt lensler göz sağlığı dünyası için yeni bir gelişme gibi görünse de, aslında Leonardo da Vinci ve Rene Descartes tarafından başlatılan uzun ve şanlı bir tarihi geçmişe sahiptirler. Bununla birlikte, 19. yüzyılın sonlarına kadar, bir Alman cam üfleyici, içinden görülebilen ve makul ölçüde tolere edilebilen bir lens üretti ve bir Alman göz doktoru, birkaç saatliğine takılabilen ilk kontakt lensi icat etti ve taktı.
Kontakt lenslerin en yaygın kullanımı görme bozukluklarının düzeltilmesi için olsa bile, tamamen estetik ve yenilik amaçlı kontakt lensler de bulunmaktadır. Renkli kontakt lensler gözlerinizin rengini iyileştirebilir veya tamamen değiştirebilir. Reçeteli kontakt lensler ve kozmetik kontakt lenslerin tümü reçete gerektirir. Bunun nedeni, enfeksiyon ve iltihaplanma gibi yaygın komplikasyonların bile görme kaybına veya körlüğe yol açabilmesidir. Komplikasyonları önlemeye yardımcı olmanın en iyi yolları şunları içerir:
Temas kurmayı düşünüyorsanız göz doktorunuzla konuşun.
Meşru bir kaynaktan kontakt lens satın alın.
Kontakt lenslerinizi iyi bakımlı ve temiz tutun.
Kontakt lenslerinizin ve lens ürünlerinizin etrafındaki tüm talimatları izleyin.
Aşınma ve değiştirme programınıza bağlı kalın.
Gözlerinizin ve vizyonunuzun en üst düzeyde performans ve sağlıkta kalması için; her bir kontakt lens çifti belirli bir kullanım planına göre üretilir ve reçete edilir; ve belirli bir süre sonra değiştirilmelidir.
Yumuşak lensler – göz şekline uyan çok yumuşak ve esnek, su emici bir malzemeden yapılmıştır. Sert lensler – korneanın sadece bir kısmını kaplayan sert gaz geçirgen plastikten yapılmıştır. Yumuşak kontakt lensler genellikle tek kullanımlıktır, bir gün, 2 hafta veya bir ay sürer. Uzun süreli kullanım lensleri de mevcuttur. Bunlar çıkarılmadan 30 gün boyunca giyilebilir.
Gözlerinizin ve görme sağlığınızla ilgili sorularınız için her zaman bir uzmana danışmayı unutmayın.
Kontakt lenslerin kullanımında en dikkat edilmesi gerek nokta mikrop kapmasını engellemektir. Bu noktada devreye lens solüsyonu girer. Biotrue Flight Pack Lens Solüsyonu lensler için gerekli olan anti-bakteriyel ortamı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR