• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Nemlendirici & OnarıcıBepantholBepanthol SensiDaily Pompalı 400 ml Vücut Kremi
Nemlendirici & OnarıcıBepantholBepanthol SensiDaily Pompalı 400 ml Vücut Kremi

Bepanthol SensiDaily Pompalı 400 ml Vücut Kremi (BEP10026)

3,64
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺799,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺550,00(KDV Dahil)
Barkod : 8699546358700

Bepanthol SensiDaily Pompalı 400 ml Vücut Kremi

Epidermiste bulunan ve cildin koruyucusu olan mikroflorayı, prebiyotik içeriği ile destekler. İçeriğinde bulunan sheabutter, seabuckthorn yağı, zeytinyağı, B3 vitamini, Seramid 3, Provitamin B5 ve gliserin sayesinde cilt bariyerini destekler. Bebeklerde ve çocuklarda kullanımı güvenlidir. Koruyucu, parfüm, paraben, SLS ve renklendirici içermez.

Bepanthol SensiDaily Pompalı 400 ml Vücut Kremi

Bepanthol® SensiDaily Vücut Kremi çok kuru veya atopik ciltler için geliştirilmiş, bebeklikten itibaren kullanılabilen, prebiyotikli bir günlük vücut kremidir.

Genel Bakış:
Bepanthol® SensiDaily Vücut Kremi

Epidermiste bulunan ve cildin koruyucusu olan mikroflorayı, prebiyotik içeriği ile destekler. İçeriğinde bulunan sheabutter, seabuckthorn yağı, zeytinyağı, B3 vitamini, Seramid 3, Provitamin B5 ve gliserin sayesinde cilt bariyerini destekler.
Bebeklerde ve çocuklarda kullanımı güvenlidir. Koruyucu, parfüm, paraben, SLS ve renklendirici içermez.

Ürün Detayları:
Bepanthol® Sensidaily Vücut Kremi nedir?
Bepanthol® Sensidaily Vücut Kremi çok kuru veya atopik ciltler için geliştirilmiş, bebeklikten itibaren güvenle kullanılabilen günlük bir vücut kremidir.

Prebiyotikler, seramidler, doğal yağlar, B3 vitamini ve Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde uzun ömürlü nemlendirme sağlar.1 Cilt bariyerini koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca epidermiste bulunan ve cildin koruyucusu olan mikroflorayı, prebiyotik içeriği ile destekler. Böylece hassas cildi korumak ve iyi durumda tutmak için cilt savunmasını destekler.

Bepanthol® SensiDaily Vücut Kremi içeriğindeki Provitamin B5 cildin sahip olduğu bariyeri nemlendirerek destekler. Ayrıca formülünde, cilt bariyerini oluşturan lipidler bulunmaktadır. Bunlar uzun süreli olarak cildin sahip olduğu bariyerin korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki sheabutter, seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) ve zeytinyağı gibi doğal yağlar cildin kurumasını engelleyerek cildi korur.

Sahip olduğu bu zengin formülasyon sayesinde uzun süreli ve derin bir nemlendirme sağlar.1

Bepanthol® Sensidaily çok kuru veya atopik ciltler için geliştirilmiş özel formülü sayesinde 3 yolla cilt bariyerinizi destekler:

Prebiyotikler cildinizin doğal korumasının bir parçası olan sağlıklı mikroflorayı destekler.
Formülündeki sheabutter, seabuckthorn yağı, zeytinyağı,Seramid 3, gliserin B3 vitamini ve Provitamin B5 sayesinde uzun süreli ve etkin bir nemlendirme sağlar.
İçeriğindeki lamellar lipidler cildimizde doğal olarak bulunan lipidlerle benzerdir.

Bepanthol® Sensidaily Krem'i Nasıl Kullanırım?
Bepanthol® Sensidaily Vücut Kremi kapsamlı cilt bariyeri koruması için tasarlanmıştır. Cildinizin bakteriyel dengesini desteklemek için yeterli miktarda Bepanthol® SensiDaily Vücut Kremi’ni tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Bepanthol® Sensidaily’nin cilt tarafından çok iyi tolere edildiği ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Bebekler için kullanımı güvenlidir2 ve pediatrik kontrol altında test edilmiştir.

Bepanthol® SensiDaily’nin güçlü nemlendirme etkisini ilk kullanımdan itibaren hissedeceksiniz.

Çok kuru veya atopik cilt bakımı hakkında bilmeniz gerekenler
Cildimiz vücudumuzu dış etkenlerden koruyan en önemli organımızdır. Ancak bazı durumlarda cilt yanma, batma, kuruluk hissi gibi şikayelerle birlikte aşırı hassasiyet gösterebilir. Çok kuru veya atopik cildin nem tutucu özelliği azalmıştır. Ayrıca, sağlıklı mikroflora ve cilt bariyer bütünlüğünde bozulma görülebilir.

Cildin bariyer fonksiyonlarının bozulması;
Su tutma özelliğinin azalmasına,
Cildimizin kurumasına
Alerjenlerin kolayca cildimizi geçerek bağışıklık sistemimizi uyarmasına ve
Alerjik reaksiyon gelişmesine neden olur.
Ciltte hassasiyet gelişimi; yanma, batma, kuruluk gibi şikayetlere neden olur. Çok kuru veya atopik cildi olanlarda şikayetler daha şiddetli seyreder. Çok kuru veya atopik cildi olanlar, cilt bakımına özen göstermelidirler.

Çok kuru veya atopik cilt bakımında

Parfüm, renklendirici, paraben ve SLS gibi alerjen içermeyen,
Derideki su kaybını önleyen,
Cilt kuruluğunu azaltan,
Cildin sağlıklı mikroflorasını destekleyen,
Uzun süreli ve derinlemesine nemlenmesini sağlayan formülasyonlar tercih edilebilir.
Prebiyotiklerin Cilt Bakımındaki Yeri
Vücudumuzun tamamını kaplayan cildimiz koruyucu özellikte olup, canlı bir bariyer sistemidir. Çok kuru veya atopik ciltlerde şikayetlerin temel kaynağı cildin bariyer bütünlüğünün çeşitli sebeplerle bozulmasıdır.

Sağlıklı bir ciltte koruyucu etkileri bilinen bakteriler mevcuttur.

Cilt üzerinde yaşayan sağlıklı mikroflora prebiyotiklerle desteklenebilir. Prebiyotikler, sağlık için faydalı olduğu bilinen zararsız liflerdir.

Prebiyotikler cildin sağlıklı mikrobiyatasının güçlendirerek cildin bariyer bütünlüğünün korunmasını ve alerjiye olan yatkınlığın azalmasını desteklerler. Bakteriyel dengesi bozulmuş ciltlerin bariyer bütünlüğünü sağlamak için prebiyotik içeren, uzun süreli ve etkin bir nemlendirme sağlayan kremler tercih edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR