• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Takviye Edici GıdalarBee'o UpBee'o Up On The Go Elma Sirkeli 7 * 7 gr
Takviye Edici GıdalarBee'o UpBee'o Up On The Go Elma Sirkeli 7 * 7 gr

Bee'o Up On The Go Elma Sirkeli 7 * 7 gr (BEE10014)

4,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺17,50(KDV Dahil)
Barkod : 8681644701427

Bee'o Up On The Go Elma Sirkeli 7 * 7 gr

Bee'o Up On The Go Elma Sirkeli 7 * 7 gr; %100 doğal içeriği, tek kulanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda taşıyabileceğiniz takviye edici gıdadır.

Bee'o Up On The Go Elma Sirkeli 7 * 7 gr

* Günlük hayatın koşturmacası içinde yediklerimize yeterince dikkat edemeyebiliriz. Bu durumda her an yanımızda taşıyabileceğimiz, beslenmemize değer katan %100 doğal ve sağlıklı ürünlere ihtiyaç duyarız.

* Propolis, arıların bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. 

* Propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmektir. Propolis yüzlerce farklı bileşenden oluşur, bileşimi elde edildiği bitki kaynağına göre değişkenlik gösterir.

* Ham bal, kovandan çıktığı haliyle tüketime sunulan doğal baldır; pastörize ve filtre edilmemiştir. 

* Pastorizasyon balın 45C’den daha yüksek sıcaklıklara ( 65C – 75C) ısıtılması işlemidir. Filtrasyon ise balın içerisinde gözle görülmeyen polenlerin tutularak balın kristalleşmesinin geciktirilmesi işlemidir. Oysaki bal kovandan çıktığı hali ile tüketilebilen ve hiç bir işleme tabi tutulması gerekmeyen doğal bir gıdadır. Pastörizasyon ve filtrasyon balın içerisinde doğal olarak bulunan enzimler, vitaminler ve antioksidan özelliğe sahip bazı fenolik ve flavonoid yapıdaki değerli bileşenler ve polenlerin azalmasına neden olur. Ham Bal, pastorize ve filtre edilmediğinden besin içeriği tüm doğallık ve saflığı ile korunmaktadır.

* Zencefilgiller familyasından bir metreye kadar boylanabilen, ince uzun yapraklı, sarı kırmızı renklerde çiçekler açan, kök yumruları baharat olarak kullanılan, çok yıllık bir bitkidir. Yapılan araştırmalar sonucunda Zencefil FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından güvenli besinler arasında gösterilmiştir. Zencefilde fenolik maddeler başta olmak üzere 400 farklı bileşen bulunmaktadır.

* Zencefilgiller familyasından sarı çiçekli, büyük yapraklı, çok yıllık otsu bir bitki cinsidir. Hint safranı olarak da bilinir. 

* Ana etken maddesi curcumin flavonoidi (kurkumin) olan Zerdeçal, C-E ve Betokaroten vitaminlerini ve çeşitli uçucu yağlar içerir.

* Elma Sirkesi: Sirke çok eski yıllardan bu yana çeşitli gıdalarda aroma verici ve koruyucu madde olarak kullanılan özel bir üründür. Başta Uzak Doğu ve Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada farklı hammadde ve üretim yöntemleri kullanılarak çeşitli sirkeler üretilmektedir. Sirkenin, içeriğinde bulunan organik asitler, fenolik bileşikler, vitaminler, mineraller ve melanoidinler bulunmaktadır.

* BEE’O UP ON THE GO Propolis Zencefil Zerdeçal Elma Sirkesi Ham Bal karışımı, %100 Doğal içeriği, tek kulanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile birlikte. 

* Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte, dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz.

* Ürün içeriği: Ham Bal (%84,5), Elma Sirkesi (%10), Saf Propolis (1,5%), Zencefil (%1,5), Zerdeçal (%1,5), Tarçın (%1) 

* İlave şeker içermez. Ham balla tatlandırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez %100 doğaldır. 

* Bee'o ürünleri iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “Sözleşmeli Arıcılık” modeli ile üretilmiştir.

* Kullanım Önerisi: Ürünü doğrudan ya da sevdiğiniz katı veya sıvı (ılık veya soğuk) gıdalarınıza karıştırarak tüketebilirsiniz.

* Muhafaza Koşulları: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan ve güneş ışığından koruyunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR