• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Yüz İçin Güneş ÜrünleriAveneAvene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml Temizleme Jeli 100 ml Hediyeli
Yüz İçin Güneş ÜrünleriAveneAvene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml Temizleme Jeli 100 ml Hediyeli

Avene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml Temizleme Jeli 100 ml Hediyeli (AVN10107)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 3282779315746

Avene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml Temizleme Jeli 100 ml Hediyeli

Avene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml : Avene termal suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Mono Laurine içeriğinin sebum salgısını dengeleyici özelliği ile cildi matlaştırmaya yardımcı olur. Uygulamasını özellikle zevkli hale getiren ipeksi ve yağlı olmayan, saten ve matlaştırıcı akışkan yapı sunmaya çalışır.

Avene Cleanance Karma ve Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli 100 ml : Yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Cildin ph değerini dengelemeye yardımcı olur. Sabun içermeyen formülü sayesinde cildinizi temizler ve ferahlık kazandırmaya yardımcı olur. Sebum dengesinin sağlanmasında yardımcı olur. İçerisindeki termal su cildi rahatlatma özelliğine sahiptir. Göz çevresinde kullanımı önerilmez. Cildi makyajdan ve kirden arındırmaya yardımcı olan günlük yıkama jelidir. Karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

Avene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml Temizleme Jeli 100 ml Hediyeli

Avene Cleanance SPF 50 Güneş Kremi 50 ml
Ürün Faydaları:
Avene termal suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Mono Laurine içeriğinin sebum salgısını dengeleyici özelliği ile cildi matlaştırmaya yardımcı olur. Uygulamasını özellikle zevkli hale getiren ipeksi ve yağlı olmayan, saten ve matlaştırıcı akışkan yapı sunmaya çalışır.
Havasız pompa: pratik pompa, uygulanacak ürünün tam olarak miktarını kolayca dozlamaya imkan sağlar.
Kullanım Şekli:
Güneşe çıkmadan önce yetişkinlerin yüz ve boyun bölgelerine 6 pompa uygulayın.
Ürünü özellikle denizden çıktıktan, terledikten ve havlu ile kurulandıktan sonra sık sık tekrarlayın.​
Ürünü uygulamış olsanız bile uzun süre güneşe maruz kalmayın.
Ürün Bileşimi:
AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). C12-15 ALKİL BENZOAT. BUTİLEN GLİKOL. DİMETİKON. DİİZOPROPİL ADİPAT. METİLEN BİS-BENZOTRİAZOLİL TETRAMETİLBUTİLFENOL. SİKLOMETİKON. SU(AQUA). BİS-ETİLEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN. BUTİL METOKSİDİBENZOİLMETAN. GLİSERİL STEARAT. PEG-100 STEARAT. POTASYUM SETİL FOSFAT. PVP/EYKOSEN KOPOLİMER. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. KAPRİLİL GLİKOL. GLICERYL LAURATE. DESİL GLUKOZİT. DİMETİKONOL. DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). GLİSERİL BEHENAT. GLİSERİL DİBEHENAT. HİDROKSİETİL AKRİLAT/SODYUM AKRİLOİLDİMETİL TAURAT KOPOLİMER. İZOHEKSADEKAN. POLİSORBAT 60. PROPİLEN GLİKOL. SİLİKA. SORBİK ASİT. SORBİTAN IZOSTEARAT. STEARİL ALKOL. TOKOFERİL GLUKOZİT. TRİBEHENİN. KSANTAN SAKIZI. ÇİNKO GLUKONAT.

Avene Cleanance Karma ve Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli 100 ml
Ürün Faydaları:
Yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Cildin ph değerini dengelemeye yardımcı olur. Sabun içermeyen formülü sayesinde cildinizi temizler ve ferahlık kazandırmaya yardımcı olur. Sebum dengesinin sağlanmasında yardımcı olur. İçerisindeki termal su cildi rahatlatma özelliğine sahiptir. Göz çevresinde kullanımı önerilmez. Cildi makyajdan ve kirden arındırmaya yardımcı olan günlük yıkama jelidir. Karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.
Kullanım Şekli:
Cildinizi nemlendirin ve Cleanance Gel ürününü sabah ve akşam uygulayın.​Yüz ve vücut.
Ürün Bileşimi:
AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). SU (AQUA). DESİL GLUKOZİT. POLİSORBAT 20. DİSODYUM KOKOAMFODİASETAT. SETEARET-60 MİRİSTİL GLİKOL.GLİSERİN. SODYUM LAUROİL SARKOSİNAT. SODYUM KLORİT. METHİL GLUCET-20. BENZOİK ASİT. SETRİMONYUM BROMİT. KUKURBİTA PEPO (BALKABAĞI) TOHUMU YAĞI (KUKURBİTA PEPO TOHUMU YAĞI). DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). YEŞİL 5 (CI 61570). LAKTİK ASİT. FENOKSİETANOL. TETRASODYUM EDTA. SARI 5 (CI 19140). ÇİNKO GLUKONAT.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR