• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
İntim Sağlık ÜrünleriAssosAssos Vagi Flora Vajinal Flora Rapid 2 Vajinal Tablet
İntim Sağlık ÜrünleriAssosAssos Vagi Flora Vajinal Flora Rapid 2 Vajinal Tablet

Assos Vagi Flora Vajinal Flora Rapid 2 Vajinal Tablet (ASS10012)

5,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺429,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺402,00(KDV Dahil)
Barkod : 8699708011764

Assos Vagi Flora Vajinal Flora Rapid 2 Vajinal Tablet

Tedavi süresince: - Ara sıra sızma görülebilir. Bu nedenle ped kullanımı tavsiye edilir. - Kullanımdan önce kapsül doğru ıslatılmadıysa çözünmeyen kapsül parçaları sızabilir. - Cinsel ilişkiye girilebilir; ancak kapsül kullanımını takip eden 8 saat süresince kondom veya lateks diyafram kullanımı önerilmez. Ayrıca, sperm öldürücülerin vajinal flora üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanımı tavsiye edilmez. YALNIZCA YETİŞKİNLER İÇİNDİR. YUTMAYINIZ.

VAGİ-FLORA® VAJİNAL KAPSÜL

FLORA ve VAJİNAL FLORA NEDİR?
Flora, tüm mukoz membranları örten bakteriyel bir ekosistemdir. Bazı rahatsızlıkların önlenmesinde etkilidir. Döderlein vajinal flora olarak da bilinen vajinal floranın sağlıklı olması oldukça önemli ve gereklidir.

VAJİNAL FLORA DÜZENSİZLİĞİ NASIL OLUŞUR?
Vajinal floranın bozulmasında bilinen bazı nedenler; yakın zamanda antibiyotik kullanımı, tampon kullanımı, ağır regl dönemleri, aşırı temizleme ve mantar önleyici ajanların tekrarlayan kullanımını içermektedir. Kesin sebebi her zaman bilinmese de, vajinal floranın koruyucu görevini yerine getirebilmesi için bu dengenin sağlanması gerekmektedir.

VAJİNAL FLORADAKİ DÜZENSİZLİĞİN BELİRTİLERİ NELERDİR?
Belirtiler; kaşıntı, istenmeyen koku, normal olmayan akıntı, yanma, perineal rahatsızlık ve tahriştir.

VAJİNAL FLORA DENGESİ NASIL ESKİ HALİNE GETİRİLİR?
Her bir Vagi-flora® Vajinal Kapsül içeriğinde; 341 mg Lcr Regenerans®

Yardımcı maddeler: Laktoz monohidrat, Magnezyum stearat bulunmaktadır. Vagi-flora® Vajinal Kapsül’ün benzersiz ve esas içeriği olan Lcr Regenerans®, vajinada doğal olarak bulunan lactobacillus rhamnosus Döderlein (probiyotik) ve prebiyotik (besleyici) özelliği olan içeriklerin bir arada bulunmasından oluşur. Bu bileşim, enfeksiyon ajanlarına (mantar ve bakteri) karşı benzersiz üçlü bir etki gösterir. Lcr Regenerans® vajinanın normal pH’ını düzenleyen laktik asit üretir. Lcr Regenerans® doğal bir koruyucu biyofilm oluşturarak mukoz membranı örter. Lcr Regenerans® sağlıklı bir vajinal floranın gelişimi için uygun ortamı sağlar.

VAGİ-FLORA® VAJİNAL KAPSÜL NASIL KULLANILIR?
Ürünü kullanmadan önce ve kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Kapsülü kolay yerleştirmek için önce 1-2 saniye su ile ıslatınız. Sonrasında vajina içine derine doğru yerleştiriniz. Kapsüller yerleştirildikten sonra, dağılır ve ürünü serbestler. Vagi-flora® Vajinal Kapsül kokusuzdur ve leke bırakmaz. Vagi-flora® Vajinal Kapsül’ün akşam yatmadan önce uygulanması tavsiye edilir.

KULLANIM TALİMATLARI : Vajinal floranın düzenlenmesinde; 7 günlük tedavi periyodunda günde 2 kez 1 kapsül (bir tane sabah, bir tane akşam),  Vajinal enfeksiyonların tekrarlanmasının önlenmesinde; 3 hafta boyunca günde 1 kapsül olarak vajina içine uygulanır. Vagi-flora® Vajinal Kapsül genellikle aşağıdaki durumlarda da kullanılır: Lokal antibiyotik veya antifungal tedavi sonrası devam eden tedavi olarak, Oral tedaviyle (genellikle antibiyotik) birlikte.

YALNIZCA YETİŞKİNLER İÇİNDİR. YUTMAYINIZ.
Tedavi süresince: - Ara sıra sızma görülebilir. Bu nedenle ped kullanımı tavsiye edilir. - Kullanımdan önce kapsül doğru ıslatılmadıysa çözünmeyen kapsül parçaları sızabilir. - Cinsel ilişkiye girilebilir; ancak kapsül kullanımını takip eden 8 saat süresince kondom veya lateks diyafram kullanımı önerilmez. Ayrıca, sperm öldürücülerin vajinal flora üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanımı tavsiye edilmez

VAJİNAL FLORANIN DOĞAL DENGESİNİN KORUNMASI İÇİN ÖNERİLER
- Sadece nötr pH’da, parfüm içermeyen hijyen ürünleri kullanınız.

- Banyo ürünlerinizi (havlu vb.) kimseyle paylaşmayınız ve sık sık yıkayınız.

- Pamuk gibi hava geçirgenliği olan iç çamaşırları kullanınız. - Vajinal duş almayınız.

SAKLAMA KOŞULLARI
25°C’nin altında saklayınız.
Kullandıktan sonra şişenin kapağını kapatınız.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalaj üzerinde belirtilen son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR