• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Saç BoyalarıAmar'sAmars Karamel Hint Kınası 10 gr
Saç BoyalarıAmar'sAmars Karamel Hint Kınası 10 gr

Amars Karamel Hint Kınası 10 gr (AMAR10001)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺14,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10,00(KDV Dahil)
Barkod : 8697125060198

Amars Karamel Hint  Kınası 6 Adet

Bu ürün sadece saç boyamak içindir. Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Amars Karamel Hint  Kınası 6 Adet

Ürün Hakkında:
Kına, Küçük bir çalı yaprağıdır. Yapraklar koparıldıktan sonra kurutulur, toz haline getirilir ve doğal bir saç boyası olarak kullanılır.
Kullanım Şekli:
.Eğer saçlarınız yağlı ise kınayı kullanmadan önce saçınızı şampuan ile yıkayınız.
.Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.
.AMAR'S  Kına poşetini küçük bir kaba/kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına - su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kınaya üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topakların kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır.
.Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız.
.Eğer saçınız uzunsa, saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız.
.Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı sabun ya da şampuan ile bol su kullanarak saçınızdan akan su tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayabilirsiniz. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.
.Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.
Uyarı: Bu ürün sadece saç boyamak içindir. Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR