MARKALARIN ORİJİNAL ÜRÜN SORGULAMASI

 

Aldığınız ürünün orijinal olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Resmi ithalatçı, distribütör, ecza depoları ve üreticiler ile doğrudan çalışan firmamız, satışını yaptığı tüm ürünlerin bayisi ve/veya doğrudan tedarikçisi konumunda olup, yüksek miktarlı alım imkanlarındaki fiyat avantajlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır. Sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünler; üretici ve ithalatçı firma garantisinde olup %100 orijinal ürünlerdir.

Firmamızda satışa sunulan bazı ürünlerin orijinallik sorgusu hakkında ürün üretici ve ithalatçı firmaları ürün orijinallik sorgusuna imkan tanımaktadır. Aşağıda bazı markalara ait ürün orijinallik sorgulamalarının nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirme metinleri bilgilerinize sunulmuştur.

SOLANTE MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Firmamızda satışa sunulan Solante markalı ürünlerin kutu kapak iç kısımlarında her bir ürün için özel üretilmiş kodlar mevcuttur. Solante firmasının resmi web sitesine https://solante.com/ linkinden giriş yapıp ardından ana sayfa da bulunun Ürününüz Orijinal Mi ? sekmesine tıklayıp https://solante.com/urununuz-orijinal-mi/ linkine gitmeniz gerekmektedir. Aşağıda bilgilerinize görselde sunulduğu şekilde ilgili alana bilgileri girerek sorgulama yaptırabilirsiniz. Bir ürüne ait kod bir kez sorgulanabilmektedir. İkinci kez sorgulama yapmak istediğinizde Solante destek ekibi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

 

 

BİODERMA , ETAT PUR VE İNSTİTUT ESTHEDERM MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

NAOS Türkiye; BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur ürünlerinin resmi satıcısı olup firma resmi web sitesine https://naosstars.com/ linkinden ulaşabilirsiniz. Firma resmi web sitesinin Online Servisler / Orijinal Ürün Sorgula kısmından https://naosstars.com/orijinal-urun-sorgula_s  linkine ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin orijinal olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız ürünlerin üzerindeki LOT numarasını aşağıdaki görselde de bilgilerinize sunulduğu üzere ilgili bölüme girerek Sorgula demeniz yeterlidir.

Farklı markalı ürünlerin Lot Numaralı ürünlerin üzerinde farklı alanlarda konumlandırılmış olabilir. Firma web sitesinden Lot Numaralarının ne olduğu ve ürünler özelinde Lot Numaralarına nasıl ualaşabileceğiniz konusunda da gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Örnek görsel aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

 

BİOXCİN MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Firmamızda satışa sunulan Bioxcin markalı ürünlerin orijinallik sorgulaması için Bioxcin firmasının resmi web sitesine https://bioxcin.com.tr/ linkinden ulaşabilir ardından üst menü kısmında bulunan Orijinallik Sorgulama alanına tıklayarak https://bioxcin.com.tr/urun-kodu-kontrol bu linkten sorgulama alanına ulaşabilirsiniz. .

Satın aldığınız ürününüzün kutusunun arkasında bulunan 15 haneli alfanümerik matris kodunu ilgili alana girerek ya da aynı alanda bulunan QR kodu telefonunuzun kamerası ile taratarak kontrol edebilir ve ürününüzün orijinallik kontrolünü sağlayabilirsiniz. Örnek görsel aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 

 

 

NUTRAXİN MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Firmamızda satışa sunulan Nutraxin markalı ürünlerin resmi web sitesine https://nutraxin.com.tr/ linkinden ulaşabilirsiniz. Web sitesine giriş yaptığınızda menü kısmından Orijinallik Sorgulama kısmına tıklayabilir ve https://nutraxin.com.tr/urun-kodu-kontrol linkine giderek sorgulama alanına ulaşabilirsiniz. 

Bu link üzerinden satın aldığınız Nutraxin ürünlerinizi, ürün kutusunun arkasında bulunan 15 haneli alfanümerik matris kodunu ilgili alana girerek yada aynı alanda bulunan QR kodunu telefonunuzun kamerası ile taratarak kontrol edebilir ve ürününüzün orijinallik kontrolünü sağlayabilirsiniz.

(Orijinallik sorgusu şu an için yalnızca üzerinde QR kod ve numerik kod bulunan ürünler için geçerlidir.) Örnek ekran görüntüsü aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 

 

 

VOONKA MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Firmamızdan satın aldığınız Voonka markalı ürünlerin resmi web sitesine https://voonka.com/ linkinden ulaşabilir, ardından üst menüde bulunan Ürün Sorgulama alanına tıklayarak Kampotu firmasının resmi web sitesindaki https://www.kampotu.com/tr/urun-sorgulama.html linke ve ürün sorgulama alanına ulaşabilirsiniz. Aşağıda ki görsel örnekte de görüldüğü üzere ürün kutu, şişe ve/veya ambalaj üzerinde mevcut parti seri numarasını ilgili alana girip sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

 

 

SUDA COLLAGEN MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Firmamızdan satın aldığınız Suda Collagen markalı ürünlerin resmi web sitesine https://www.sudacollagen.com/ linkinden ulaşabilirsiniz. Web sitesine giriş yaptığınızda üst menüde bilgilerinize sunulan Orijinallik Sorgulama alanına tıkladığınızda https://www.sudacollagen.com/orginal-urun-sorgulama linkine ve sorgulama alanına ulaşmış olacaksınız. Aşağıda örnek görselde de gösterildiği şekilde ürün barkod bilgisini ilgili alana girip sorgulama yaptırabilirsiniz. Diğer konulardaki soru ve talepleriniz için hafta içi mesai saatlerinde hem firma müşteri hizmetleri departmanımız hem de Suda Collagen firma temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır. 

 

THE PUREST SOLUTİONS MARKALI ÜRÜNLERİN ORİJİNALLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Firmamız The Purest Solutions markalı ürünlerin yetkili satıcısıdır. Firma resmi web sitesine https://thepurestsolutions.com/ linkinden ulaşabilir , ardından firma web sitesinin en alt menüsünde bulunan Nerelerdeyiz? alanına tıkladığınızda ulaşacağınız https://thepurestsolutions.com/pages/nerelerdeyiz linkinden de ilan edildiği ve aşağıda görsel de de bilgilerinize sunulduğu üzere Turkey Online Channel kısmında firmamızı görüntüleyebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR