• 16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • 100TL ve Üstü Siparişlerde

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orjinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Sensodyne Pronamel 75 ml Diş Macunu
Diş MacunlarıSensodyneSensodyne Pronamel 75 ml Diş Macunu

Sensodyne Pronamel 75 ml Diş Macunu (SEN10025)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %62 İndirim
Fiyat : ₺44,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺16,50(KDV Dahil)
Barkod : 8681291001086

Sensodyne Pronamel 75 ml Diş Macunu

Sağlıklı oldukları için tükettiğimiz birçok besin asidiktir ve diş minesi yüzeyinin zayıflamasına sebep olabilir. Zamanla, diş minesi altındaki sarı tabaka açığa çıkarak kademeli olarak diş minesi yüzeyi incelebilir. Sensodyne Promine Onarım⁺’ın, minenalleri diş minesi yüzeyinin derinliklerine işleyerek zayıflamış diş minesinin güçlendirilmesine ve daha iyi korunmuş dişlere sahip olmanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Sensodyne Pronamel 75 ml Diş Macunu

Promine Diş Minesi Onarım⁺
Günde iki kez fırçalama ile:

Asit ile zayıflamış diş minesini onarmaya*
Nefesinizi tazelemeye* 
Asit erozyonunun etkilerine karşı korumaya* 
Daha ferah bir tat bırakmaya* Ağız sağlığını korumaya*
Hassasiyete karşı korumaya*
Sağlıklı oldukları için tükettiğimiz birçok besin asidiktir ve diş minesi yüzeyinin zayıflamasına sebep olabilir. Zamanla, diş minesi altındaki sarı tabaka açığa çıkarak kademeli olarak diş minesi yüzeyi incelebilir.
Sensodyne Promine Onarım⁺’ın, minenalleri diş minesi yüzeyinin derinliklerine işleyerek zayıflamış diş minesinin güçlendirilmesine ve daha iyi korunmuş dişlere sahip olmanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

⁺ zayıflamış diş minesi onarımına yardımcı olur
*yardımcı olur

Bileşimi:
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, PEG-6, Sodium Lactate, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, PVM/MA Copolymer, Sodium Hydroxide, Limonene.

Sodium Fluoride %0.315 w/w (1450ppm florür) içerir.

Kullanım Şekli:
Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Günde 3 kereden fazla kullanılmamalıdır. Fırçalama esnasında diş macununu yutmamaya çalışınız ve fırçalama sonrasında macunu tükürünüz.
Uyarılar ve Önlemler:
Ambalaj üzerindeki uyarılara uyunuz: Hassas dişler, diş hekiminin gecikmeden tedavi uygulamasını gerektiren bir sorunun göstergesi olabilir. Şikayetiniz devam ederse bir diş hekimine danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Bir diş hekimi ya da hekim tarafından önerilmedikçe 12 yaş ve altındaki çocuklarda kullanılmaz. Rahatsızlık hissederseniz kullanmayı bırakınız. Eğer ağzınızda ya da yüzünüzde şişlik oluşursa hemen kullanmayı bırakınız ve diş hekiminiz ya da doktorunuzla görüşünüz.

Benzer Ürünler